2025. november 15. szombat, Adalbert, Lipót
10°C Budapest

Fogdosták, majd elütötték a bicikliző nőt

A fiatal nő fenekére a mellette elhaladó autó egyik utasa markolt rá, majd elgázolták.
Tenyek.hu
2021. szeptember 30., csütörtök 17:11
Vágólapra másolva!

Vasárnap a 25 éves brazil származású Andressa Lustosa nyugodtan biciklizett Palmas városának egy kertes házakkal szegélyezett útján, amikor egy fehér autó mellé hajtott, és az anyósülésen ülő férfi rámarkolt a gyanútlan lány fenekére. Andressa ettől annyira megijedt, hogy kissé félrerántotta a kormányt, de mivel a férfi továbbra is fogta őt, így az autó elsodorta, és óriásit esett kerékpárjával együtt - írta meg a Daily Mail

Az eset szemtanúi azonnal a lány segítségére siettek. A rendőrség információi szerint az autóban négyen ültek, a sofőrt már sikerült őrizetbe venniük, de másik három elkövetőt is azonosították, és mint kiderült, nem kis mennyiségű alkoholt fogyasztottak a történtek előtt.

 

Az ügyvédi iroda, ahol Andressa dolgozik, közleményben kijelentette: „Nyilvánosan kifejezzük legmélyebb felháborodásunkat a történtek miatt…”

A lány jogi lépéseket fog tenni az ügyben, és mindent megtesz majd azért, hogy a férfiak megkapják méltó büntetésüket, ebben pedig kollégái is mellette állnak. 

 

Címlapfotó: instagram.com/andressarlustosa

+Ez is érdekelheti

+Címoldalról ajánljuk