Fidesz: a baloldalon ma is Gyurcsány és Bajnai diktálja a gazdaságpolitikát

A baloldalon ma is ugyanaz a Gyurcsány-Bajnai páros diktálja a gazdaságpolitikát, aki egyszer már tönkretette és külföldi spekulánsok pénzügyi érdekeinek a kezére játszotta át az országot - közölte a Fidesz csütörtökön az ellenzék gazdaságpolitikai elképzeléseire reagálva.

A nagyobbik kormánypárt az MTI-hez eljuttatott közleményében azt írta: a baloldal kormányzása alatt feladta Magyarország gazdasági és pénzügyi szuverenitását, a multik és spekulánsok extraprofitját a magyar emberektől és vállalkozásoktól hajtotta be, tömegeket tett munkanélkülivé, agyonadóztatta a gazdaságot és a béreket.

Közölte, a baloldal és miniszterelnök-jelöltje ma is ugyanazt a rossz gazdaságpolitikát erőlteti, és annak az adórendszernek a felszámolását tervezi, amely Európában a legalacsonyabb adókulcsot biztosítja a magyar vállalkozásoknak és a harmadik legalacsonyabbat a magyar munkavállalóknak.

Magyarországnak előre kell mennie, nem hátra! - fogalmaztak.

MTI

2022. február 03. 14:27
A magyar miniszterelnök XIV. Leó pápával találkozott. A békemisszión lévő Orbán Viktort személyesen fogadta az egyhá...
Különleges aukciót indított Molnár Viktor. A Kincsvadászok kereskedője egy tragikus körülmények között árván maradt ...
Sikeresen lezárult az élelmiszer-utalványok kézbesítése. A program keretében több mint 2,3 millió nyugdíjas kapott 3...
Még csak a felénél tart az országos párkereső reality, máris több házasság a szakadék szélére került. Miló Viki és f...
family
Orbán Viktor miniszterelnök arra számít, hogy az idő múlásával, szinte napról napra "egyre többen leszünk a háborúel...
Nem tervezték, de az élet másként akarta. Két ember, akik a legrosszabb pillanatban találtak egymásra, amikor egyikü...
family
Az egész világon csak 90 embernek van az a ritka genetikai szembetegsége, ami a 10 éves Bencét is megtámadta. Az éde...
family
KIVÉGEZTE - "Megöltem" - ezt ordította véres ruhában az utcán egy férfi Pécsett, kiderült kivégezte a saját apját, h...