
Visszatért a velencei delfin - videóval
Öngyilkosságot követett el egy minősített lopás miatt vizsgálati fogságban lévő fiatal a nagyváradi börtönben – számolt be hétfőn a Maszol a román állami hírügynökségre hivatkozva.

A fotó illusztráció: Shutterstock
A fiú a fogdában lévő telefon zsinórjával akasztotta fel magát. Az egyik felügyelő talált rá vasárnap délután, és azonnal értesítette a mentőket, a szakemberek azonban már nem tudták megmenteni a kiskorú életét, csak a halál beálltát állapíthatták meg.
A büntetés-végrehajtási intézet vezetése belső vizsgálatot indított az ügyben.
Ha öngyilkossági krízisben van, öngyilkossági gondolatok foglalkoztatják, akkor a nap 24 órájában az ország egész területéről (mobilról és vezetékes telefonról) ingyenesen hívhatja a 116-123 lelki elsősegély szolgálatot.

Visszatért a velencei delfin - videóval

Levágta a karjait, és szakadékba lökött egy tinédzsert a bestiális támadó

Tizenegy embert vettek őrizetbe a három turista halálát okozó mérgezés ügyében

Saját szülei erőszakoltak meg egy három hónapos csecsemőt és kétéves testvérét

3 éves kisfiút erőszakolt meg egy óvodai dolgozó

Von der Leyen levelet írt a miniszterelnököknek: "Ukrajnát támogatni kell"

Megölte 96 éves nagymamáját egy férfi - a pénzét akarta

Összeomlik a karácsonyi vásárok kultúrája Európában

Így működik az ukrán háborús maffia a politikai színtéren

Már Ursula von den Leyenék sem bíznak benne, garanciákat követelne az EU Zelenszkijtől a korrupciós botrány miatt

11 éves kisfiút lőttek le az iskolába tartva, már nem lehetett megmenteni

Egy lefejezett kisfiú koponyáját találták meg egy tóban, hátizsákba volt csomagolva