
Horrorbaleset: leszakította a híd az iskolabusz tetejét
Mindössze 15 évesen gyilkosság miatt ítélte el a rendőrség azt a férfit, aki szombaton pisztolyt fogott a szlovák belügyminiszterre – közölte kedden az Új Szó. A most 20 éves fiatal akkor halálra vert egy 54 éves férfit, amiért először fiatalkorúak börtönében volt, majd a bíróság elrendelte az ambuláns pszichiátriai kezelését.
Az Eperjesi Kerületi Bíróság szóvivője a lap sajtómegkeresésére elmondta, az ügyben 2021. április 27-én büntető végzéssel döntöttek, a kiszabott feltétel nélküli szabadságvesztést azonban 2022. májusában letöltötte.

A fotó illusztráció: Facebook/Matúš Šutaj Eštok
Az elkövető szombaton egy sztropkói vásárban szegezte fegyverét a belügyminiszterre, ám a tárcavezető biztonsági emberei pillanatok alatt ártalmatlanították. Az eset során senki nem sérült meg, az ügyben életveszélyes fenyegetés bűntette miatt indult eljárás.

Horrorbaleset: leszakította a híd az iskolabusz tetejét

Pokollá tette férje életét a csivavamániás feleség – ájulásig kínozta, majd bezárta a kennelbe

Rémálommá vált az esküvő: vízbe fojtotta unokahúgát a féltékeny nagynéni

Egy mosómedve részegedett le egy italboltban, fotón a berúgott kisállat

Elvágta alvó párja torkát egy nő, éjszaka csapott le rá

Lelőtte húgát egy nő, annak gyermekét is majdnem eltalálta

Elegük lett a háborús agymosásból: fellázadtak a sorkatonaság ellen a német fiatalok

8 éves kislányt erőszakolt meg egy férfi

Putyin: Oroszország nem akar háborút Európával, de kész azonnal harcolni, ha megtámadják

Ursula von der Leyen az elmúlt évtizedek legnagyobb korrupciós botrányával néz szembe

Élve temettek el egy nőt az első randin, kiderültek a részletek

Meccs közben meghalt egy szurkoló