
Különleges traffi mért Szegeden az ünnepekkor, így kívántak boldog karácsonyt
A Salgótarjáni Rendőrkapitányság eljárást folytat zsarolás bűntett kísérlet megalapozott gyanúja miatt K. A. 37 éves, valamint kábítószer birtoklása vétség megalapozott gyanúja miatt O. T. 35 éves salgótarjáni lakos ellen – közölte a rendőrség.
A megalapozott gyanú szerint a 37 éves férfi szeptember 2-án az éjszakai órákban a 35 éves férfi salgótarjáni lakásában tartózkodott, amikor az odaérkező sértettnek egy lőfegyvert kínált eladásra. A sértett ezt visszautasította. Ezt követően K. A. a férfitól 300 ezer forintot követelt, és azzal fenyegette meg, hogy annak meg nem fizetése esetén a lőfegyverben maradt lövedéket ellene használja fel.
A Salgótarjáni Rendőrkapitányság munkatársai felkérésére a Terrorelhárítási Központ műveleti egysége szeptember 3-án mindkét férfit elfogta.
A nyomozók K. A. tartózkodási helyén megtartott kutatás során két fegyvert, vagy annak utánzatát, míg O. T. lakásán bruttó 9,6 gramm súlyú fehér port találtak meg, amely a kábítószer gyorsteszt alapján metadont tartalmazott.
A rendőrök a rendőrkapitányságra előállított két férfit kihallgatták, őrizetbe vették és az illetékes ügyészségen kezdeményezik letartóztatásuk indítványozását.
A Salgótarjáni Rendőrkapitányság az eljárást szakértők bevonásával folytatja.

Különleges traffi mért Szegeden az ünnepekkor, így kívántak boldog karácsonyt

Lezuhant egy ember karácsonykor, mentő és tűzoltó vonult ki a budai alsó rakparthoz

Időjárás-jelentés: Kiderült, mi vár ránk az év utolsó hétvégéjén

Karácsonyi tragédia Szentlőrincen: süteménnyel a kezében halt meg egy férfi

Döbbenetes videó: Egy óriás andalgott Jobbágyi utcáin

Csodálatos képek: Fehérbe borult magyar vidéket fotóztak karácsonykor

Rendőrök és a TEK is kivonult szenteste délutánján a rácalmási temetőbe, drámába torkollott az ünnep a településen

Szörnyű tragédia történt szenteste Algyőn, kék fény villant fel karácsonyi világítás helyett

Felborult egy mentőautó Tatabánya egyik legforgalmasabb útján

Iszonyatos fegyverarzenál miatt vonult ki a TEK

Ne egye meg senki - kedvelt rágcsát hívtak vissza a boltokból

Erdő Péter: legalább a Kisjézus jászola körül próbáljuk megérteni egymást!