Eltiltották fiát a magyar zenésztől, az óvónők se engedték a gyerek közelébe

Az énekes teljesen kétségbe esett.

Delhusa Gjon a szerda reggeli Mokka vendége volt, ahol első fiával kapcsolatos emlékeit idézte fel.

Az énekes Németországban élt, amikor első gyermekének édesanyjával megismerkedett. A híres német modelltől azonban született is egy fia, Philipp.

Mivel az anya szülés után visszatért a modellkedéshez, így Gjon töltött több időt a közös gyermekükkel. 5 évnyi együttlét után azonban elváltak útjaik, nem tudták kiküszöbölni a kulturális különbségekből adódó konfliktusaikat.

A nő viszont titokban azt is elintézte, hogy Gjonnak ne legyen joga sem gyermeke felügyeletéhez, sem láthatásához. Ám az énekest annyira megérintette volt párja ellene indított hadjárata, hogy még fia elrablásán is elgondolkodott.

Gjon végül hazaköltözött Magyarországra, gyermekéről kizárólag a nagymamától értesült. Évekig leveleztek, képeket és rajzokat is kapott a titkos kapcsolattartótól.

Több mint 10 év után azonban váratlan fordulat történt, Philipp – aki nehezen viselte édesapja hiányát – 17 évesen bekopogtatott Gjon lakásának ajtaján és megismerkedett apja új családjával, feleségével és két gyermekével.

Azonban miután a német anyuka számára kiderült, hogy gyermeke az édesapjánál tartózkodik, hazarendelte a fiút.

Majd egy évvel később, mikor Philipp nagykorú lett, újra Budapestre látogatott, majd ide is költözött 5 évre Magyarországra.

Tanulmányai miatt viszont újra külföld felé vette az irányt, jelenleg Svájcban él magyar feleségével és kisfiával.

2023. március 01. 11:50
Lepereghetett egy autós előtt élete filmje, egy pillanatra a madarak közé emelkedett - Videó
Brutális felvétel készült.
Félmeztelen holttestekre bukkantak a hatóságok, már azt is tudni, hogy kik lehetnek
A halál pontos okát hivatalosan azóta sem közölték.
Elszabadult a pokol egy menekültközpontban, az elmúlt évtizedek legsúlyosabb migránstragédiájaként tartják számon a történteket
Rengeteg halálos áldozata és 30 sérültje van az incidensnek.
Egy kézdivásárhelyi tinit odaadtak egy láda sörért az ördögnek, saját apja bűntudat nélkül a pokolba küldte
A napokban hoztak ítéletet az ügyben.
Vérre menő harc tört ki nyugdíjasok között a Lidlben, videón, ahogy egymást lökdösve izmoznak
Az akciós termékért taposták el egymást.
Azzal vádolják, hogy kés alá feküdt
Egy bizonyos kor után nem elegáns egy nőt a koráról faggatni. Legalábbis sok hölgy nem szereti ezt... Az pedig egyen...
A legnehezebb küldetés
Magyarországon évente 250-300 gyermeknél diagnosztizálnak daganatos megbetegedést, közülük 40-50 kis beteg érkezik a...
Félelmetes potyautassal tért haza a Pesti úti Lidl vásárlója, a világ másik végéről kerülhetett a szatyrába
Segítséget kellett hívnia a vásárlónak.
Igen, szakítottunk!
Feltűnően fagyos volt a hangulat Tóth Andi és Marics Peti között a Sztárban Sztár múlt vasárnapi adásában. A két zsű...
Veréssel fenyegetőzik Beat
Tízezren ünnepelték, most az utcán él és veréssel fenyegeti egykori jó barátját. A Fekete Vonat zenésze a pokol tüzé...
Több mint 500 köbméter illegálisan lerakott hulladék a Balatonon
Beszámoló Homoktövis Természetvédelmi Területen végzett élőhelyekezelésről
Van 600 milliója? Mert Nemesvitán eladó ennyiért egy kastély
Hetedik meccs döntött, új bajnoka van az Erste Ligának
Újabb hatalmas baleset az M1-esen