
Felrobbant egy tűzijátékgyár Kínában, videón a hatalmas füstfelhők
Szó szerint elszabadult a pokol egy népszerű angliai bevásárlóközpontban, miután hétfőn egy rendszerhiba miatt filléres végösszegért vásárolhattak a boltba látogatók, amivel a leleményes vásárlók hatalmas kárt okoztak a Sainsbury-nek – írja a Daily Mail.
A problémát egy applikációs kupon okozta, ami az önkiszolgáló kasszánál jóval nagyobb kedvezményt adott a vásárlóknak a kelleténél, így az interneten azóta vírusszerűen terjedő videók tanúsága szerint a közel 30 ezer forintos számlákat körülbelül 500 forintra redukálta. A hiba miatt az emberek azonnal nagybevásárlásba kezdtek, a közösségi oldalakon terjedő felvételeken jól látszik, hogy csurig pakolt bevásárlókocsikkal hagyják el az áruházat. Egyesek alapélelmiszereket és háztartási dolgokat vettek, de volt olyan is, aki luxuscikkekkel távozott a boltból.
A Sainsbury áruházlánc szóvivője néhány órával az eset után elmondta, a lehető legrövidebb idő alatt orvosolták a problémát és igyekeznek monitorozni a kuponjaik működését annak érdekében, hogy hasonló eset többé ne történhessen meg. Mindezek mellett a rendőrséggel együttműködve vizsgálják a történteket, a meglévő kuponjaikat pedig természetesen továbbra is elfogadják üzleteikben.
A címlapfotó illusztráció: Shutterstock

Felrobbant egy tűzijátékgyár Kínában, videón a hatalmas füstfelhők

Pszichiátriai kezelés alatt állt a lipcsei gázoló ámokfutó

Kizuhant a nyolcadikról egy fiatal, esélye sem volt a túlélésre

Rejtélyes harapásnyomokkal találtak egy holttestet, kiderült, ki az áldozat

Gyalogosok közé hajtott egy autó Lipcsében, ketten a helyszínen szörnyethaltak

Videón, ahogy épületnek csapódott egy repülő, többen meghaltak

Halálos vírus szedi az áldozatait egy luxushajón

Jeleztek a műszerek, megmozdult a föld a Kopácsi-réten

Hantavírus fertőzés: Megszólalt a WHO

Lámpaoszlopot döntött ki és kamiont sodort el egy utasszállító, videón a sokkoló baleset

Felfoghatatlan tragédia: Apja okozta egy lány halálát

Egy elbocsátott alkalmazott zsarolhatta meg a Hipp bébiételgyártót