baki

Élő adásban kért bocsánatot az egyik legnagyobb hírcsatorna

A hírolvasónak kellett adásban bocsánatot kérni, miután a képernyőn megjelent szöveg a közkedvelt focicsapatot degradálta. 

A BBC bocsánatot kért a Manchester United, miután véletlenül híradó közben kedden reggel kiírták a képernyőre, hogy „A Manchester United borzasztó”. A csatorna hírolvasója, Annita Mcveigh pár órával később, amikor ismét képernyőn volt bocsánatot kért a focicsapattól és a szurkolóktól is. A képernyős azt mondta, hogy egy gyakornok a feliratozó használatát tanulta, amikor megjelent a nagy felhábordást kiváltó mondat. Egy olyan felirat is megjelent, hogy „Időjárás: Eső mindenhol”.

A botrányba keveredett csatorna másik hírolvasója, aki köztudottan a Manchester Citynek szurkol, azt Tweetelte, hogy „Semmi közöm nem volt hozzá!” 

Arról nincs információ, hogy a gyakornok, aki „véletlen” kiírta a szöveget még ott dolgozik-e – írta a BBC

Címlapfotó illusztráció: Shutterstock

2022. május 26. 16:55
A 2025-ös nyári televíziós nézettségi verseny egyértelmű győztesei a TV2 hírműsorai és reggeli infotainment produkci...
Eltörölné a családi adókedvezményt a Tisza Párt, és jelentős adóemelést is tervez. Magyar Péterék visszahoznánk a há...
Azt állítja egy ismeretlen férfi, hogy Laár András zenész több tízezer forinttal tartozik neki. Egy ilyen állításhoz...
family
KEGYETLEN - Baltával, vascsővel és karddal is bántalmazta a feleségét egy férfi Mezőkövesden, napokig verte féltéken...
Alig ment haza Gabi Spanic, már úton van Budapestre a Hegyi doktor! Nem gyógyítani jön, hanem azért, hogy ítélkezzen...
family