
Egy 21 éves férfi megfojtotta barátnőjét, egyéves kislányát pedig tóba dobta
Vlagyimir Putyin országos beszédet mondott, amelyben bejelentette az orosz erők részleges mozgósítását, vagyis behívják a tartalékos katonákat. Elmondta, hogy a hadsereg a kollektív Nyugat erőivel áll szemben Ukrajna több mint 1000 kilométeres frontvonalán - számolt be róla a The Guardian.
Putyin azt is közölte, Oroszország teljes mértékben támogatja Luhanszkban, Donyeckben, Herszonban és Zaporizzsjában meghirdetett népszavazást az Orosz Föderációhoz való csatlakozásról. A Nyugatot továbbá megvádolta azzal, hogy már 2014-ben háborút indítottak Oroszország ellen Ukrajnában.

Fotó: Kreml
"Agresszív oroszellenes politikájában a Nyugat minden határt átlépett" - mondta az orosz elnök, szerinte ugyanis Oroszország elpusztítását és nukleáris zsarolást terveznek.
Putyin kijelentette, hogy minden rendelkezésükre álló eszközt bevetnek, és nem blöfföl, ha nukleáris fegyverekről van szó.

Egy 21 éves férfi megfojtotta barátnőjét, egyéves kislányát pedig tóba dobta

Rémálom a társkeresőn: elcsábította majd megölte áldozatait

Wc-ben szülte meg babáját, majd hagyta meghalni egy 20 éves lány

Robert Fico: Szlovákia kész blokkolni az Ukrajnának szánt háborús kölcsönt, ha szükséges

Brüsszelig érhetnek az ukrán aranykonvoj-ügy szálai

Ukrán katona kijelentette: Ukrajnának el kell foglalnia Magyarországot és másodrangú állampolgárokká kell tennie a magyarokat

Videó: sztriptízt rendeltek a diákok a tanáruknak egy katolikus iskolában

Újabb hír jött a több mint egy évtizede rejtélyesen eltűnt maláj repülő ügyében

Megtörtént az első terrorcselekmény a közeli-keleti háború miatt

Két holttestet találtak egy pozsonyi lakásban, egy házaspár az áldozat

120 ezer katonát küldenének Magyarországra az ukránok, hogy becsomagolnák az összes férfit

Orbán Viktor reagált Zelenszkij halálos fenyegetésére + videó