
Életét vesztette a kedden lezuhant török katonai repülőgépen utazó 20 katona
Khadra Ali londoni vidámparkban szenvedett súlyos balesete után most elítéltek 3 embert és egy vállalatot. A vizsgálatok ugyanis megállapították, hogy hullámvasút ülésbiztonsági rendszerében elektromos és mechanikai hibák voltak – írta szerdán a Metro.
A szörnyű incidens még 2018 áprilisában történt. Az akkor 45 éves Khadra lányával együtt szállt fel a játékra, de nem rögzítették megfelelően. Amikor az anyuka érezte, hogy baj van, segítségért kezdett kiáltozni, de a vasút ekkorra már felgyorsult. Elmondása szerint egy rövid ideig sikerült megkapaszkodnia, azonban egy ponton nem bírta tovább tartani magát és kizuhant, majd korlátnak csapódott.
Felvételen látható az a megdöbbentő pillanat, amikor a nő kirepül a vidámparki játékból.
Khadra ezt követően hetekig kómában feküdt, négy hónapot töltött kórházban és még most is szerettei támogatására szorul. A brutális baleset során ugyanis törés érte hátát, csípőjét, medencéjét, bordáit, kulcscsontjait, valamint belső vérzést és fejsérülést szenvedett.

Életét vesztette a kedden lezuhant török katonai repülőgépen utazó 20 katona

Halálra gázoltak egy másfél éves kisgyereket

Két kiskorú megerőszakolt és brutálisan összevert egy ötéves kislányt

Meghalt egy családapa, miután leomlott egy szállodaerkély

Zelenszkij még ma európai katonákat akar a háborúba küldeni!

Egyre durvább az újabb ukrán korrupciós botrány

Összeesett és meghalt egy 27 éves futó méterekre a céltól

Megfulladt egy csecsemő, miután részeg anyja elaludt rajta

Zelenszkij Magyarországot fenyegeti, Ukrajna szövetségeseit zsarolja

Évekre rács mögé került egy netes pedofil banda

Legalább 31-en meghaltak egy börtönlázadásban

Guinness-rekordot döntött a 83 éve házas szerelmespár