2025. november 02. vasárnap, Achilles
16°C Budapest

Egyedül maradt otthon a kislány, az ágy alatt holtan talált rá az édesapja

Az eset kivizsgálása még folyik, a gyilkost keresi a rendőrség.
Tenyek.hu
2023. augusztus 17., csütörtök 19:03
Vágólapra másolva!

Holtan találtak rá a rendőrök egy kislányra, Maria Gonzalez-re, aki egyedül volt otthon szombat reggel Texas-i lakásukban, amikor édesapja délelőtt munkába indult. Négy évvel ezelőtt érkeztek az államba, és csak három hónapja költöztek az új otthonukba - tette közzé a Crime Online szerdán.

Nem sokkal, amikor megérkezett a férfi a munkahelyére, kapott egy üzenetet a lányától, amiben leírta, hogyvalaki kopogtat az ajtón. Az ijedt apuka annyit mondott neki, hogy ne nyissa ki az ajtót, a fiatal áldozat erre azt válaszolta, hogy nem fogja. Ez volt Maria utolsó szava, az édesapa többször hívta a kislányt telefonon, viszont nem vette fel azt senki.

A férfi délután felvette a kapcsolatot a lánya nagynénjével és nagybátyjával, akik ugyanabban a társasházban laktak, és megkérte őket, hogy nézzenek rá a 11 éves gyerekre. A lakásba mentek, de nem találták sehol.

A megrémült apa emiatt félbehagyta a munkát, és hazarohant. Ekkor szembesült azzal, hogy a lánya halott, az ágya alatt találta meg egy szennyeskosárban. Azonnal hívta a rendőröket, akik kiérkeztek a helyszínre a mentőkkel együtt, és megállapították, hogy Maria-t meggyilkolták.

A helyi orvosok szerint a fiatal gyermek fulladás következtében halt meg, és szexuális bántalmazás is érte.

A címlapfotó illusztráció: Shutterstock

+Ez is érdekelheti

+Címoldalról ajánljuk