Egy vödör vízzel ölte meg Zsuzsannát a kispesti férfi, nem gondolta

Nem gondolta, hogy meghalhat - ezt mondta most a bíróságon a vádlott. A négy évvel ezelőtt történt gyilkosságot térfigyelő kamera rögzítette. Minősített emberöléssel vádolják.

Vasalt öltönyben, lehajtott fejjel állt a minap a bíróság előtt az az 50 éves férfi, aki egy vödör vízzel öntött le egy alvó, magatehetetlen hajléktalan nőt a téli hidegben Kispesten. Az idős, beteg asszony megfagyott reggelre.

A megdöbbentő gyilkosságot a térfigyelő kamera is rögzítette, ezen látszik, hogy a férfi komótosan, vödörrel a kezében sétált a posta bejáratához, ahol a fekvő nőt a decemberi fagyokban többször is leöntött jéghideg vízzel. A férfi a bíróságon azt mondta, nem gondolta, hogy ez az asszony életébe fog kerülni.

„Semmilyen módon nem akartam bántani a hölgyet. Csak azt szerettem volna, hogy menjen el és álmomban sem gondoltam volna, hogy bármilyen baja történhet” – mondta a bíróságon, ezután bocsánatot kért az áldozata szeretteitől is.

„Szeretnék bocsánatot kérni a hozzátartozóitól, hozzátartozójától, elmondani, hogy őszintén sajnálom a történteket” – tette hozzá.

A beteg nő koldulása zavarta az 50 éves férfit. Ezért megkérte a nőt, hogy menjen máshova. Mivel az alkoholista, többször hangoskodó Zsuzsanna erre nem volt hajlandó, bejelentést tett a hatóságoknál. Azonban úgy ítélte meg, hogy az ő intézkedésük nem megfelelő, így 2020-ban többször is leöntötte a hajléktalan nőt vízzel. Ilyenkor Zsuzsanna egy kis időre elhagyta a környéket, de később mindig visszajött. Miután a tragikus napon ismét leöntötte és a nő meghalt, a férfi megijedt. Napokig a lelkiismeret-furdalás gyötörte, nem bírt aludni, végül felhívta a rendőrséget.

A meggyilkolt asszonyt sokan ismerték a környéken.

A férfi azt mondta, miután kiderült, hogy akaratán kívül megölt egy nőt, pszichiáternek kell kezelnie.

Az ügyészség a férfit védekezésre képtelen személy sérelmére elkövetett emberöléssel vádolja.

2024. február 10. 14:21
A német rendőrség több száz kilogramm Captagon nevű, élénkítő hatású kábítószert foglalt le, amelyre egy Szász-Anhal...
Az elemző szerint hamarosan kipukkadhat a lufi.
A Tisza Párt vezetője Bujdosó Andreát ültette a frakcióvezetői székbe Ordas Eszter bukása után.
A franciaországi Lyonban egy rab szabaduló cellatársa csomagjába rejtőzött el és sikeresen megszökött a börtönből.
Miközben Magyar Péter a nyilvánosság előtt gyakran próbálja elhatárolni magát a brüsszeli migrációs politikától, a k...
A görög válogatott a papírformának megfelelően könnyedén, 31-7-re nyert a horvátok ellen, ezzel a magyar női vízilab...
Brüsszel egy évtizede támadja a magyar kormányt, miután megállította az illegális migrációt.
LESÚJTOTT AZ ARMAGGEDON - Templomtornyokat csonkított meg, tetőszerkezeteket tépett le, fákat csavart ki és napokon ...
family
BECSAPÓDÁS - Szörnyethalt egy sofőr, amikor frontálisan karambolozott egy másik kocsival Lábodnál, 10 éves kisfia ül...