
Drón csapódott be egy romániai panelházba
Az 86 éves hölgy Covid-19 tesztje hónapokkal ezelőtt lett pozitív azonban nem voltak különösebb tünetei. Nem lázasodott be, nem köhögött és az ízléssel és szaglással sem akadtak gondjai. Egy hónappal később viszont ujjai üszkösödni kezdtek a jobb kezén. Az orvosi vizsgálatok során kiderült, hogy nagyon alacsony a vérnyomása és korlátozott a vérellátás a kezeiben lévő véredényekben. A leamputált ujjakban több vérrögöt is találtak a sebészek.
Tavaly júliusban egy szintén koronavírusos wales-i férfi veszítette el 4 ujját miután 61 napot volt lélegztetőgépen. A brit egészségügyi kutatásokkal foglalkozó professzor Graham Cooke szerint a Covid-19 egy több rendszerű összetett betegség azontúl, hogy a légzőszerveket támadja, később komoly érrendszeri problémákért felelős.
A szintén londoni Professzor Roopen Arva, korábban azt nyilatkozta a BBC-nek, hogy 30 százalékának a Covid-19-el kezelt betegeknek volt vérrög a szervezetében.
Orvosok észrevételei alapján egyre több Covid-19-es küzd véralvadási problémákkal miután kigyógyulnak a fertőzésből.

Drón csapódott be egy romániai panelházba

WHO: tizenháromra emelkedett az óceánjáróhoz köthető hantavírusos esetek száma

Újabb földrengés volt Horvátországban

Tűz ütött ki egy kóser szupermarketben London jórészt zsidók lakta Golders Green negyedében

Drogcsempész hajóra mért csapást az amerikai hadsereg, egy terrorista meghalt a támadásban

Vegyianyag szivárgás történt egy papírgyárban az Egyesült Államokban

Kukásautó ölt meg egy hajléktalan nőt, a kukások csak úgy ott hagyták

Halálos tragédia, tinik repültek ki egy autóból - Fotó

Holttestet találtak a Dunában, kiderült, ki az áldozat

Tíz hónapos kisbaba rekedt egy parkoló autóba, videón a mentőakció

Hat napnyi pokol: sokkoló vallomást tett az emberrablás túlélője

Napernyő végzett egy asszonnyal, miközben a férjével vacsorázott