
13 éves diákkal szexelt egy iskolatitkár, dicsekedett, hogy a fiú p*nisze nagyobb, mint a férjéé
A foter.ro beszámolója szerint, csütörtök este riasztották Romániában a kolozsvári tűzoltókat, mert lángokban állt egy közeli élelmiszerraktár. Mire a lánglovagok a helyszínre értek, már az egész élelmiszerraktár lángokban állt mintegy 300 négyzetméteren, ráadásul két gázpalack is a levegőbe repült, de szerencsére senki sem sérült meg.
A hatalmas lángokat rövid időn belül sikerült eloltani a helyszínre érkező tűzoltóknak, mint kiderült a tüzet egy túlmelegedett hosszabbító okozta.

13 éves diákkal szexelt egy iskolatitkár, dicsekedett, hogy a fiú p*nisze nagyobb, mint a férjéé

Autó zuhant az aluljáróba, a sofőr elmenekült - Fotó

Egyedül hagyta otthon gyerekeit egy nő, egyikük meghalt

Fiatal magyar nő gyilkolt brutális módon Németországban

Letartóztatták az anyát, miután a szekrényből előkerült lányának a holtteste

Megkötözte, autóba tuszkolta, majd felgyújtotta volt főnökét barátnője segítségével

Izraeli fegyvergyár elleni támadás: válságstábot hívtak össze Csehországban + videó

Terrortámadás Csehországban: már Közép-Európába is elért az illegális migráció hatása, amit eddig csak Nyugat-Európában láttunk

Terrortámadás történt Csehországban: felgyújtottak egy Izraelhez köthető fegyvergyárat

Életét vesztette egy olasz hegymászó a Mont Blanc-on

A gyártó szerint váratlan, heves szélroham okozta a halálos áldozattal járó szerdai drótkötélpálya-balesetet Svájcban

Tűz ütött ki egy autóalkatrész-gyárban Dél-Koreában, sokan megsérültek