
Legalább 83 halottja van a hongkongi toronyháztragédiának - további 300 embernek nyoma veszett
Tarantino filmes stílusa teljességgel egyedülálló, ami általában alkotásai bevételén is megmutatkozik. Nemrég a „The moment” névre keresztelt podcast műsorban mesélt arról, hogy ebből az összegből semmit sem ad édesanyjának, mivel elmondásai szerint anyja azok mellé a tanárok mellé állt, akik szidták a mindössze 12 éves Quentint azért, mert forgatókönyvírással ütötte el az időt a tanórák alatt.
Tarantino emiatt nagyon megharagudott édesanyjára, és elhatározta, ha sikerül beteljesítenie filmes ambícióit, egy centet nem ad majd a bevételből anyjának, aki gyermekkorában gúnyolta őt, és egyáltalán nem támogatta pályafutását - írta meg a Yahoo News.
A podcast házigazdája, Brian Koppelman rákérdezett, hogy vajon a rendező azóta is tartja-e magát ehhez a fogadalmához, amire a válasz egyértelmű igen volt, minden megbánás nélkül. Tarantino szerint a szavaknak súlya, és következménye van, ezért egyáltalán nincs bűntudata emiatt.
Címlapfotó: instagram.com

Legalább 83 halottja van a hongkongi toronyháztragédiának - további 300 embernek nyoma veszett

Halálos cápatámadás: két embert vett célkeresztjébe a vízi szörnyeteg

Zelenszkij korábbi tanácsadója szerint a jelenlegi vezetés a probléma része

Brüsszel sürgeti, hogy kobozzák el a befagyasztott orosz vagyont

Bambuszállványzat miatt gyulladt ki egy lakótömb Hongkongban, többen életüket vesztették

Holtan találtak egy anyát és 3 gyermekét Garamkovácsiban, borzalmas részletek derültek ki

Apokaliptikus árvíz pusztít Thaiföldön, és még nincs vége az esőzésnek

Bangladesben több ezren maradtak fedél nélkül egy nyomornegyedben pusztító tűzvész után

Három migráns erőszakolt meg egy nőt a vőlegénye szeme láttára

Közfelháborodást váltott ki Cognac városában a galambok kilövése

Ilyet még nem láttunk: forgalomirányítónak állt egy belevaló apáca a római dugóban

Riasztották az F-16-osokat, figyelmeztették a lakosokat