Egy barnamedve fogadta a konyhában, amikor hazaért

Hívatlan vendége akadt egy munkából hazaérő férfinek. Egy óriási barnamedve lakmározott a konyhájában.

Nem kis meglepetésben volt része egy hosszú munkanap után a california-i Sierra Madre-ben élő John Holden-nek. Korántsem a békés pihenés és egy jó vacsora várt rá, hanem egy kis harc hívatlan vendégeivel.

John-t már az udvaron egy barnamedve fogadta, amit sikerült elriasztania. A házba lépve azonban rá kellett döbbennie, hogy nem az volt az egyetlen váratlan látogatója. Belépve ugyanis egy épp a vacsoráját majszoló hatalmas medvét pillantott meg. Az óriási állat a konyhapulton üldögélve lakmározott.

 

John-nak sikerült kizavarnia az állatot a házból, miután hangos zajt csapott a medve kiszaladt. A kellemetlen látogatást nem csak John vacsorája bánta, a medvék alaposan felfordították a házat.

Az ABC7-nek elárulta, hogy nem ez volt az első alkalom, hogy meggyűlt a baja a környéken élő medvékkel. Többször előfordultak már az udvarán, volt, amikor kárt tettek az autójában, azonban ez idáig nem sikerült betörniük az otthonába is.

2021. november 03. 15:32
A kormány új, legfeljebb 150 millió forintos, kedvezményes kamatozású vállalati hitelprogramja új lendületet adhat a...
Az Európai Néppárt (EPP) a balliberálisokkal együtt ismét kimosdatta az Európai Bizottságot és annak elnökét, Ursula...
A legelső, 2012-es vonuláshoz hasonlították a mostani, október 23-i rendezvény fontosságát a békemenet szervezői. Ba...
Jó ütemben halad a nemzeti konzultáció íveinek kézbesítése, a csütörtök reggeli adatok szerint 1,3 millió címre már ...
Két héttel nemzeti ünnepünk, október 23-a előtt megkezdte működését a nemzeti ünnepek lebonyolításáért felelős opera...
Péntek este derül ki, kik nyerik a kalandshowt.
Még Kasza Tibi is megkönnyezte a műsor történetének legszebb pillanatát.
Mi nem Tisza-adóval vennénk el tőlük több pénzt, hanem azon dolgozunk, hogy minél több legyen náluk – mondta Palóc A...
A miniszterelnök politikai igazgatója úgy véli, Kármánnal és a Tisza Párttal visszatérne a neoliberális recept: semm...