
"A kezét a számra tette, hogy ne sikítsak”- 9 éves kislányt bántalmaztak a szülei
A tájékoztatás szerint a fegyveresek csütörtökön több házat és gabonatárolót is felégettek a zömében dogon etnikumú Kani-Bonzon településen, három embert pedig elhurcoltak.
A körzet egyik, neve elhallgatását kérő tisztségviselője a sajtóval azt közölte, a halottak száma elérheti a húszat is, a kivizsgáláshoz a kormány és az ENSZ mali katonai missziója (MINUSMA) segítéség kérték.
Malit az országban 2012-ben kitört felkelés óta politikai, gazdasági és humanitárius válság sújtja, amely elősegítette a dzsihadisták térnyerését. Az Iszlám Állam és az al-Kaida terrorszervezet szövetségesei rendszeresen támadnak meg civileket, katonákat és az ENSZ békefenntartó erőit is.
A héten út mentén elhelyezett pokolgép végzett az ENSZ három, szenegáli békefenntartójával az ország déli részén.
Az országban mindemellett többször összecsapásokra kerül sor a nomád pásztor fulanik és a vadász életmódot folytató dogon törzsek között is.
Forrás: MTI

"A kezét a számra tette, hogy ne sikítsak”- 9 éves kislányt bántalmaztak a szülei

13 éves diákkal szexelt egy iskolatitkár, dicsekedett, hogy a fiú p*nisze nagyobb, mint a férjéé

Autó zuhant az aluljáróba, a sofőr elmenekült - Fotó

Egyedül hagyta otthon gyerekeit egy nő, egyikük meghalt

Fiatal magyar nő gyilkolt brutális módon Németországban

Letartóztatták az anyát, miután a szekrényből előkerült lányának a holtteste

Megkötözte, autóba tuszkolta, majd felgyújtotta volt főnökét barátnője segítségével

Izraeli fegyvergyár elleni támadás: válságstábot hívtak össze Csehországban + videó

Terrortámadás Csehországban: már Közép-Európába is elért az illegális migráció hatása, amit eddig csak Nyugat-Európában láttunk

Terrortámadás történt Csehországban: felgyújtottak egy Izraelhez köthető fegyvergyárat

Életét vesztette egy olasz hegymászó a Mont Blanc-on

A gyártó szerint váratlan, heves szélroham okozta a halálos áldozattal járó szerdai drótkötélpálya-balesetet Svájcban