
Magyar Péter: közös jelszavunk az önmérséklet
Terepszemlére készül Orbán Viktor Horváth Lászlóval Tarnazsadányra. – Horváth Lászlóval, a kábítószer-kereskedelem felszámolásáért felelős kormánybiztossal találkozom. Terepszemle lesz – válaszolta a Facebook-videójában Orbán Viktor arra a kérdésre, hogy hova megy éppen.
Kedden benyújtják az Országgyűlésnek a kábítószer-bűnözés elleni törvénycsomagot, amely a jelenleginél keményebb és hatékonyabb eszközöket biztosít a kábítószer jelenlétének felszámolásához – jelentette be Horváth László kormánybiztos.
Nem tesznek majd különbséget a kábítószerrel, valamint a pszichoaktív szerekkel és „kotyvalékokkal” kereskedés között, valamennyi bűncselekmény lesz, ehhez illő büntetési tétellel. Ez az eltereléssel kapcsolatban is hoz majd változásokat – jegyezte meg.
Elmondta azt is, az iskolai prevencióval kapcsolatban is várható változás.
Forrás: Magyar Nemzet / Borítókép: MTI/Miniszterelnöki Sajtóiroda/Benko Vivien Cher

Magyar Péter: közös jelszavunk az önmérséklet

Lemond Lázár János a teniszszövetségi elnöki posztjáról

Balog Zoltán: nem volt kormányzati kérés a kegyelmi ügyben

Vizsgálóbizottságokat állíthat fel, elkezdi az alaptörvény-módosítás vitáját a parlament

Forsthoffer Ágnes együttérzését fejezte ki a MOL tiszaújvárosi üzemében történt baleset áldozata családjának

Magyar Péter: jól haladnak a tárgyalások az uniós forrásokról

Magyar Péter: erős közép-európai régióra van szükség az erős Európához

Magyar Péter miniszterelnök-helyettesnek nevezte ki Ruff Bálint minisztert

Kinevezte a közigazgatási államtitkárokat Sulyok Tamás

Magyar Péter: a kegyelmi ügy dokumentumaiból kiderül, hogy Varga Judit nem támogatta K. Endre kegyelmét

Magyar Péter távozásra szólította fel a Kúria elnökét

Kelemen Ágnes környezetgazdász lesz a vízügyi és klímapolitikáért felelős államtitkár