Csak dugjatok bele egy dömperbe - ez volt egy férfi utolsó kívánsága - videóval

A család valóra váltotta a nem mindennapi temetést.

Egy angliai exbányásznak az volt az utolsó kívánsága, hogy gyászszerttartásán tegyék bele egy dömperbe. A férfi hozzátartozója a Metronak mesélt az áprilisban tartott egyedi búcsúztatásról.

A 81 éves Dave Newton már akkor viccelődött azzal, hogy szeretné, ha temetésén speciális járművel vinnék, amikor körülbelül 12 évvel ezelőtt elkezdte előre megtervezni ezt a napot.

A férfi idén március 20-án azonban váratlanul meghalt, családja pedig úgy döntött, hogy teljesíti a szeretett apa kívánságát.

Dave már eldöntötte, hogy milyen temetést szeretne, és egy olyan temetkezési társaságot választott, amelyhez építőipari vállalkozás is tartozik

– magyarázta a lapnak a férfi veje és hozzátette, hogy a gyásznép hitetlenkedve rázta a fejét és nevetett, amikor a koporsót felrakták a dömperre.

A szertartásról készült fotó az X-re is felkerült, melyre számos pozitív reakció érkezett.

2024. április 20. 21:13
A privatizáció után kontroll nélkül emelték az árakat a nyugati tulajdonú közműcégek.
A miniszterelnök közösségi oldalán közzétett bejegyzésben üzent Brüsszelnek.
Újabb részletek derültek ki a tisztázatlan körülmények között meghalt kárpátaljai magyar férfi, Sebestyén József hal...
Rendőröket és polgárőröket is riasztottak a helyszínre.
Amint arról a Magyar Nemzet korábban beszámolt, Brüsszel újabb súlyos forráselvonással fenyegeti az európai mezőgazd...
Idomított csimpánzokhoz hasonlította a magyar gazdákat a Tisza Párt egyik agrárszakértője. Kökény Attila az uniós ag...
A rendőrök közigazgatási hatósági eljárás keretében vizsgálják az eset körülményeit.