
Izraeli fegyvergyár elleni támadás: válságstábot hívtak össze Csehországban + videó
Twitteren tettek közzé felvételeket arról a pillanatról, amikor az ukrán Harkov egy kormányzati épületét éri légicsapás kedden reggel. A videón jól látható, ahogy a bomba becsapódik az épület elé. Az értesülések szerint célpontot vétett, magát az épületet nem sikerült eltalálnia az oroszoknak. A felvételen még azt is lehet látni, hogy az úton autók közlekedő civilek is veszélyben voltak.
Egy másik videón pedig az látható, hogy milyen károkat okozott a becsapódó bomba az épületben, és előtte a Szabadság téren, amely Európa harmadik, a világ nyolcadik legnagyobb városi tere.
Címlapfotó: Twitter

Izraeli fegyvergyár elleni támadás: válságstábot hívtak össze Csehországban + videó

Terrortámadás Csehországban: már Közép-Európába is elért az illegális migráció hatása, amit eddig csak Nyugat-Európában láttunk

Terrortámadás történt Csehországban: felgyújtottak egy Izraelhez köthető fegyvergyárat

Életét vesztette egy olasz hegymászó a Mont Blanc-on

A gyártó szerint váratlan, heves szélroham okozta a halálos áldozattal járó szerdai drótkötélpálya-balesetet Svájcban

Tűz ütött ki egy autóalkatrész-gyárban Dél-Koreában, sokan megsérültek

Meloni azt mondta az uniós vezetőknek, hogy megérti Orbán Viktor ukrajnai álláspontját

Éheztették és kutyapórázon tartották kislányukat

Kaja Kallas kijelentette, Brüsszel azon dolgozik, hogyan tudják kierőszakolni Magyarországból a 90 milliárdos hadikölcsön jóváhagyását

Többen meghaltak egy épülettűzben az indiai fővárosban

Hátborzongató gyilkosság: Döbbenet, hova vezetett a fiatalkorú gyanúsított első útja

Lezuhant egy svájci sífelvonó kabinja - videóval