Bomlás a Tiszában, újabb ember távozik, elege lett a Magyar Péter-terrorból

Varga Judit nyilatkozata után váratlanul lemondott a Tisza Párt fővárosi frakciójának vezetője. Ordas Eszter pedig még pár hete arról beszélt, hogy ki kell tartani 2026 tavaszáig, a választásokig.

Már a családi barátja számára is vállalhatatlan Magyar Péter és terrorizáló viselkedése. Hivatalosan ugyan családi okokra hivatkozva távozik a Tisza Párt fővárosi frakciójának éléről Ordas Eszter, ugyanakkor a háttérben valójában más áll – jelentette ki Deák Dániel a XXI. Század Intézet vezető elemzője pénteken.

Kifejtette, hogy az elmúlt hetekben több forrásból is eljutott hozzá, hogy a Tisza Párt fővárosi frakcióvezetője panaszkodott Magyar Péter agresszív stílusára – nem tudta már elviselni azt a terrort, amit Magyar Péter vele és a többi tiszás taggal szemben alkalmazott. Nem engedte őket autonóm szereplőként viselkedni, a legapróbb részletekig megmondta, mit csinálhatnak, emellett rendszeresek voltak a leszidások is.

Ordas Eszter már a kezdetektől nehezen viselte Magyar Péter nyomásgyakorlását; a végső lökést pedig az adta meg számára, hogy Varga Judit csütörtöki interjúját rendkívül őszintének látta, és tudatosult benne: valóban egy olyan agresszív ember a főnöke, amilyennek Varga Judit is leírta. Eszterben is tudatosult, milyen traumán eshetett át Varga Judit a házassága során

– tette hozzá az elemző.

Varga Judit megszólalása óriási belső feszültséget okozott a Tisza köreiben – Ordas Eszter számára ez volt az utolsó csepp a pohárban.

Nem meglepő, hogy Gerzsenyi Gabriella kerül a helyére, hiszen ő egy megbízható Soros-káder, aki a rezsicsökkentés támadásától kezdve minden ismert globalista eszmét képvisel

– fűzte hozzá Deák Dániel.

Ordas Eszter pedig még pár hete arról beszélt, hogy ki kell tartani 2026 tavaszáig.

Videóban 5:32 perctől:

2025. július 05. 12:02
Szexuális erőszak bűntettének gyanúja miatt folytat eljárást a Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság.
Vizsgálódik a német ügyészség az állatvédelmi törvény lehetséges megsértése miatt egy bajorországi tóban a fürdőzőke...
Magyar középiskolás diákokkal végzett közös kísérleteket az űrhajós.
A büfések megélhetését veszélyezteti az óriási pusztítás.
"Ideje menni!" Ezt írta a közösségi oldalán Orbán Viktor annak kapcsán, hogy Ursula von der Leyen ellen bizalmatlans...
"Magyar Péter jól berúgott, még a barátnőjét is hátrahagyta az olaszországi nyaralásán." - erről írt egy szemtanú a ...
Szemeteskonténereket, motorokat, de még egy kompot is könnyedén elsodort a szél, olyan erővel csapott le a vihar a h...
Az elfogásról videó is készült. Majdnem 21 millió forintot szerzett így egy nyugdíjas nőtől.
Az űrből tartott fizikaórát diákoknak Kapu Tibor. A HUNOR-program űrhajósa a Nemzetközi Űrállomás fedélzetén mutatot...