
Paprikaspray-vel elkövetett támadás okozott fennakadást a londoni Heathrow repülőtéren
Az eset Angliában történt június 23-án, amikor az 5 éves Karlton Noah Donaghey és családja a házuk kertjében játszottak. A kisfiú – mondván, hogy mosdóba kell mennie – beszaladt a házba.
Egy dinoszaurusz alakú, héliummal feltöltött lufit húzott a fejére, dínónak öltözve szerette volna meglepni családját. A lufi azonban a fejére szorult és elájult – írta meg a Crime Online.
Édesanyja, Lisa pár perc után gyanút fogott és bement házba kisfia után. Ekkor találta meg a földön fekve, fején a lufival.
Azonnal letépte róla a lufit, de a gyermek már nem lélegzett. Karlton eszméletlen állapotban hevert a padlón.
Lisa azonnal értesítette a mentőket, akik sikeresen újraélesztették, majd mentőhelikopterrel kórházba szállították. Később átvitték egy gyermekkórházba, ahol több napos életfenntartó kezelés után a kicsi szervezete feladta a küzdelmet és meghalt.
Karlton rajongott a dinoszauruszokért. Számtalan dínós könyve, játéka volt, a lufit pedig pár nappal halála előtt, június 17-én kapta egy családi kirándulás alkalmával.
Bár a gyanú szerint a kisfiú hélium mérgezés következtében halt meg, a tragédia hivatalos okát még nem hozták nyilvánosságra a hatóságok.
A címlapfotó illusztráció: Shutterstock

Paprikaspray-vel elkövetett támadás okozott fennakadást a londoni Heathrow repülőtéren

Többen meghaltak egy goai diszkótűzben

Holttestet találtak egy óvoda udvarán, megrázó látvány fogadott egy édesanyát

Katonák egy csoportja hatalomátvételt jelentett be Beninben

Nagy a baj: A csernobili atomerőműnél azonnali beavatkozás szükséges

Légicsapás ért egy teázót Mianmarban, sokan meghaltak

A német fiatalok elutasítják a sorkatonaságot

Ismét lövöldözés tört ki az afgán-pakisztáni határon, halottak is vannak

Gyomorforgató ékszerrablás: Elképesztő mire vetemedett egy tolvaj

Háromgyermekes apát késelt halálra egy 70 éves férfi

„Ne törd meg a béke menetét!” - óva inti az Egyesült Államok Brüsszelt az orosz vagyonok elkobzásától

Meghalt egy magyar férfi Ausztriában egy borzasztó balesetben