
Letartóztatták az anyát, miután a szekrényből előkerült lányának a holtteste
Ahogy arról korábban beszámoltunk, Lisa Banes-t június 4-én ütötte el egy elektromos roller, amikor átsétált az úttesten.
A színésznő a baleset következtében súlyos fejsérülést szenvedett, majd hétfőn életét vesztette.
Banes többek között szerepelt a Holtodiglan és a Koktél című filmekben.
"Rettentően szomorúak vagyunk Lisa tragikus balesete miatt. Jólelkű és nagyon kedves ember volt. Áldottak vagyunk, hogy ismerhettük" - közölte Banes egyik közeli ismerőse az ET-vel.
"Mélységesen elszomorít Lisa Banes elhalálozásának a híre. Az elmúlt évben volt szerencsém együtt dolgozni vele az Orville kapcsán. Színpadi jelenléte, vonzereje és tehetsége mellett rettentő kedves volt mindannyiunkkal. Óriási veszteség..." - közölte Seth McFarlane színész-rendező.
A piroslámpán szabálytalanul áthajtó rollereset azóta sem sikerült elkapniuk a New York-i rendőröknek.

Letartóztatták az anyát, miután a szekrényből előkerült lányának a holtteste

Megkötözte, autóba tuszkolta, majd felgyújtotta volt főnökét barátnője segítségével

Izraeli fegyvergyár elleni támadás: válságstábot hívtak össze Csehországban + videó

Terrortámadás Csehországban: már Közép-Európába is elért az illegális migráció hatása, amit eddig csak Nyugat-Európában láttunk

Terrortámadás történt Csehországban: felgyújtottak egy Izraelhez köthető fegyvergyárat

Életét vesztette egy olasz hegymászó a Mont Blanc-on

A gyártó szerint váratlan, heves szélroham okozta a halálos áldozattal járó szerdai drótkötélpálya-balesetet Svájcban

Tűz ütött ki egy autóalkatrész-gyárban Dél-Koreában, sokan megsérültek

Meloni azt mondta az uniós vezetőknek, hogy megérti Orbán Viktor ukrajnai álláspontját

Éheztették és kutyapórázon tartották kislányukat

Kaja Kallas kijelentette, Brüsszel azon dolgozik, hogyan tudják kierőszakolni Magyarországból a 90 milliárdos hadikölcsön jóváhagyását

Többen meghaltak egy épülettűzben az indiai fővárosban