
Olyan erővel dobta a kiságyba 16 hónapos fiát, hogy eltört a gerince
Ahogy arról korábban beszámoltunk, Lisa Banes-t június 4-én ütötte el egy elektromos roller, amikor átsétált az úttesten.
A színésznő a baleset következtében súlyos fejsérülést szenvedett, majd hétfőn életét vesztette.
Banes többek között szerepelt a Holtodiglan és a Koktél című filmekben.
"Rettentően szomorúak vagyunk Lisa tragikus balesete miatt. Jólelkű és nagyon kedves ember volt. Áldottak vagyunk, hogy ismerhettük" - közölte Banes egyik közeli ismerőse az ET-vel.
"Mélységesen elszomorít Lisa Banes elhalálozásának a híre. Az elmúlt évben volt szerencsém együtt dolgozni vele az Orville kapcsán. Színpadi jelenléte, vonzereje és tehetsége mellett rettentő kedves volt mindannyiunkkal. Óriási veszteség..." - közölte Seth McFarlane színész-rendező.
A piroslámpán szabálytalanul áthajtó rollereset azóta sem sikerült elkapniuk a New York-i rendőröknek.

Olyan erővel dobta a kiságyba 16 hónapos fiát, hogy eltört a gerince

Megnyalta a kutyája, amputálni kellett az összes végtagját

Döbbenetes kijelentést tett Magyar Péter párttársa: Ukrajna előbb-utóbb tag lesz – akkor is, ha Magyarország ellenzi

Levágta ismerőse p*niszét, együtt megették, majd megölte

Megtalálták a 24 évvel ezelőtt eltűnt nőt

Az udvaron szülte meg gyerekét egy fiatal nő, a pici meghalt - videóval

Zelenszkij dátumot követel Ukrajna csatlakozására, 2027-et

Meztelen férfi lopott el egy mentőautót, haldokló beteggel száguldott

Ukrán képviselő azt követeli, hogy Ukrajna törvényileg tiltsa be az orosz olaj szállítását a Barátság vezetéken keresztül

Európai Néppárt továbbra is teljes mellszélességgel állnak az ukránok mellett

Rekordközeli havazás és hurrikánerejű szél bénította meg az Egyesült Államok északkeleti partvidékét

Firenze városa áprilistól betiltja a bérelhető elektromos rollereket