
Megszűnik a Szabad Európa híroldala
Mint azt korábban is megírtuk, az ABBA együttes ismét összeállt egy utolsó album megalkotására, amely a Voyage címet kapta. Az album novemberben jelent meg és a rajongók már tűkön ülnek, hogy végre láthassák kedvenc bandájukat a 2022. májusában induló világturnéjukon.
Az ikonikus csapat egy gyönyörű, téli képpel örvendeztette meg a rajongóit az Instagram oldalukon. Benny Andersson, Anni-Frid Lyngstad, Agnetha Fältskog és Björn Ulvaeus egymás mellett, mosolyogva állnak a festői, téli tájban.
Ha esetleg a képtől nem fogott volna el minket az ünnepi izgalom, javasolják, hogy hallgasd meg legújabb karácsonyi dalukat, a Little Things-et hangolódásra, amit péntek dálután adtak ki.
A klipben egy iskolai osztály tárgyalja meg izgatottan az úgynevezett motion capture technológiát, amelyet a 2022-ra Londonba tervezett ABBA Voyage című shown is alkalmaz a zenekar.
Ennek segítségével rögzítik a tagok mozgását, és hozzák létre digitális avatárjukat, amelyek láthatóak lesznek a színpadon. A gyerekek a klipben az osztálytermet produkciós irodává alakítják, hogy utánozzák a módszert és zenét is szereznek. Végül egy karácsonyi hangulatú ABBA-showt hoznak létre.
A Little Things az ABBA legelső, régóta várt karácsonyi dala.
A Universal Music kiadó közlése szerint a cd eladásából befolyó teljes összeget az UNICEF kapja.
A dal szerepel az ABBA új, Voyage című albumán, melyet Agnetha Fältskog, Björn Ulvaeus, Benny Andersson és Anni-Frid Lyngstad november elején adott ki. Mintegy 40 év után ez az ABBA az első lemeze.
MTI
Fotó: instagram.com/abba

Megszűnik a Szabad Európa híroldala

Kitört a botrány! Visszalépett két bíra a Miss Universe-től, egyikük döbbenetes dolgokat állít

Meghökkentő, halott donor kezei mentettek meg egy svéd férfit

Olaszország kiadja Németországnak az Északi Áramlat felrobbantásával gyanúsított ukránt

FT: Zelenszkijnek lépnie kell a háborús maffia botrányos ügyében

Lefejezte exférjét a volt porn*sztár, kiderültek a brutális gyilkosság részletei

Nyugat-Európa „béke-beszéde” mögött dübörög a fegyveripar - Kinek az érdeke valójában a háború?

Zelenszkijt egyre mélyebbre húzza le a korrupció örvénye

Donald Trump gyors békét szeretne Ukrajnában, ezért a béketervből kihagyta az európai vezetőket

Francia vezérkari főnök: El kell fogadnunk, hogy meghalhatnak a gyermekeink

Elaludt a kukában, halálra zúzta egy kukásautó

Kerekesszékeseket gázolt el egy kórház parkolójában, egyikük meghalt