
Egy porszívózsinórral fojtotta meg feleségét
Az amerikai Észak-Karolinában élő, mindössze 6 éves Kinsley White kedden barátaival kosarazott, amikor a labda véletlenül a 24 éves szomszéd, Robert Louis Singletary telkén landolt. A férfi annyira dühbe gurult, hogy azonnal fegyvert ragadott és tüzet nyitott a kislányra, valamint szüleire, Ashley Hilderbrandra és William White-ra is.
Az édesapa súlyos sérüléseket szenvedett, miközben minden erejével igyekezett megvédeni lányát, úgy, hogy eltereli a támadó figyelmét, ekkor azonban Robert hátba lőtte őt, miközben azt kiabálta, mindenkit megöl. A gyerek arcát golyódarabok találták el, ezért össze kellett varrni, de nagyobb baja szerencsére nem esett.
Az agresszív férfi állítólag addig lőtt, amíg el nem fogytak a golyók, majd elmenekült a helyszínről. A rendőrség hajóvadászatot indított ellene, de végül önként adta fel magát egy floridai rendőrőrsön.
Információk szerint már korábban is meggyűlt a baja a törvénnyel, ugyanis az elmúlt két évben kétszer is letartóztatták ugyancsak fegyveres támadások miatt, de előfordult olyan is, hogy barátnőjét tarkón verte egy kalapáccsal. Mostani tette miatt hamarosan bíróság elé áll majd – írta meg a New York Post.
Címlapfotó: Hillsborough County Sheriff's Office

Egy porszívózsinórral fojtotta meg feleségét

Megtámadtak több újságírót a szélsőséges botránypolitikus háza előtt, kórházba kellett vinni őket

Tévesen bebörtönöztek egy nagymamát, miután az AI bankrablónak nézte

Altatás közben halt meg egy bölcsődés kisgyerek

Egy busz fagyasztójába rejtette feldarabolt barátnője holttestét

Nem fizet egy fillért sem a biztosító az 56 éves nőnek, extrém sportnak tartják a lovaglást

Ukránok az amerikai valasztasokba is beavatkoztak Trump ellen

Kávésbögrével ölte meg 2 hónapos gyerekét, videón a „mintaapa”

Holtan találták otthonában a Big Brother egykori sztárját

Elszabadult a pokol az esküvőn: ütötték-verték egymást a vendégek

Zelenszkij tanácsadója szerint fel kell pörgetni Európa militarizációját

Már több mint 300 ember halálát okozták Mozambikban a heves esőzések és áradások