
Felgyújtották a feldíszített fenyőfát a városközpontban
Nem bírtak uralkodni magukon, így egy iskola udvarán hancúrozott egy férfi és egy nő kedden délelőtt Pozsonyban, Szlovákiában.
A szlovák rendőrség röviddel fél kilenc után kapott bejelentést, hogy egy általános iskola előtt megbotránkoztató dolog zajlik – osztották meg a hatóságok.
A nagyközönség számára tökéletesen látható helyen egy szerelmes pár előbb orálisan, majd behatóan kényeztették egymást, ezzel nem kis feltűnést keltve.
Az egyenruhások kivonultak a helyszínre, és elfogták a 39 éves Michal Č. , valamint a 43 éves Silvia H. párosát. Az intézkedés során kiderült az is, hogy a férfinek már korábban is meggyűlt a baja a hatóságokkal. Tavaly hasonló bűncselekmény miatt ítélte el a bíróság, ám úgy tűnik, nem tanult az esetből.
Amennyiben a bíróság később bűnösnek találja őket, hat hónaptól akár három évig terjedő börtönbüntetésre is számíthatnak.
A címlapfotó illusztráció: Shutterstock

Felgyújtották a feldíszített fenyőfát a városközpontban

Durva, zsidók elleni terrortámadás történt, sokakat agyonlőttek

Tavaly Németország még hevesen ellenezte az orosz vagyon elkobzását

Párizs retteg, lemondta a szilveszteri ünnepséget – intő jel Európa számára

A Guardian szerint Európa jövője a bevándorláson múlik, nem azon, hogy megállítsák

Merényletet terveztek egy adventi vásáron, elfogtak öt férfit

Oszló holttestekre bukkantak egy temetkezési vállalatnál, nem hűtötték őket

Brit védelmi miniszter: Európának fel kell készülnie a háborúra

Bevásárlóközpont pelenkázójában késeltek meg egy nőt

Megölte 4 éves kisfiát egy nő, mert még nem volt szobatiszta

Észtország is háborúra készül – 12 hónapra bővíti a sorkatonaság idejét

Brüsszel radikális tervet javasol: Ukrajna már 2027 január 1-jén az EU tagja lehet