
Guinness-rekordot döntött a 83 éve házas szerelmespár
Ellenzéki tiltakozók ezrei gyűltek össze a miniszterelnök hivatal és a miniszterelnök pártjához tartozó tiranai polgármester hivatala előtt is, és Molotov-koktélokat hajítottak az épületekre. A rendőrség eloltotta a tüzet, de nem avatkozott közbe. Sérültekről nem érkeztek jelentések.
A tüntetés résztvevői támogatásukat fejezték ki akorrupció vádjával jelenleg házi őrizetben lévő volt miniszterelnöknek, Sali Berishának, aki azzal vádolja a jelenlegi kormányfőt, hogy politikai okból indított ellene bosszúhadjáratot, amelynek célja az ellenzék elhallgattatása. A volt miniszterelnök ellen egyelőre nem indult hivatalos vádemelés.
Albánia az egyetlen ország Európában, ahol egy ellenzéki vezetőt bármilyen tények, bizonyítékok vagy bizonyítékul szolgáló dokumentumok nélkül őrizetben tartanak. Edi Rama egy albánok nélküli Albániát szeretne, ellenzék és igazságszolgáltatás nélkül
- üzente otthonából Berisha.
A volt miniszterelnök polgári engedetlenségi akcióra szólította fel támogatóit, amivel előre hozott választások megtartását szeretné kikényszeríteni.
Forrás: MTI

Guinness-rekordot döntött a 83 éve házas szerelmespár

Újabb durva korrupciós ügyeket tártak fel Ukrajnában

Lengyel külügyminiszter: Európának minden erőforrást meg kell adnia Ukrajnának a következő három évre

Megölte párja kisfiát, hogy „helyet csináljon” közös gyermeküknek

Négy csecsemő holttestét találták meg egy nő házában

Felgyújtotta házát egy férfi, két kisgyerek égett benne

Zelenszkij: Soha nem elég. Akkor lesz elég, ha véget ér a háború

Összeütközött két vonat, rengetegen sérültek meg

A Fülöp-szigeteken közel 1 millió embert evakuáltak a közeledő szupertájfun érkezése előtt

Sikítófrászt fog kapni Ursula von der Leyen és Zelenszkij, ha meglátják ezt a térképet!

Tragikus tűzvész egy parfümraktárban: hatan meghaltak, öten megsérültek

Sokkoló fordulat: Elítélték Angliában a nőt, aki azt állította, ő Madeleine McCann, mégsem megy börtönbe