
72 év börtönt kapott a férfi, aki 47 szúrással ölte meg édesanyját
Dario Costa egy módosított Zivko Edge 540 típusú repülővel vágott neki a kísérletnek, amely öt világrekordot hozott számára szombaton Isztambul mellett.
Nagyon precíz készségekkel kellett rendelkeznie az olasz pilótának, mivel a földtől csupán egy méterre volt, és minden oldalról beton vette körbe, ahogy átrepült az Otoyol 7 autópálya két alagútján.
Az oldalszél ellenére a műrepülő tökéletesen navigált gépével a 360 és az 1160 méter hosszú alagutakon áthaladva.
Az egész mutatvány mindössze 43 másodpercig tartott, majd Costa a levegőben egy 360 fokos fordulattal ünnepelte meg sikerét, és könnyekben tört ki.
Öt világrekordot könyveltek el számára a sikerét követően: leghosszabb alagút átrepülési táv légi járművel; az első repülő, amely átsuhant egy alagúton; leghosszabb repülés szilárd akadály alatt; legelső repülő, amely áthaladt két alagúton és az első repülő, amely felszállt egy alagútból.
Costát nagyon meghatotta az eredménye, amelyre egy éven át készült - számolt be róla a DailyMail.

72 év börtönt kapott a férfi, aki 47 szúrással ölte meg édesanyját

Diáktársát késelte meg egy fiatal, szelfizett a holttestével - Videó

Kibelezte a 67 éves lakótársát, mert kitette a lakásából

Brutális részletek derültek ki a fiatal influenszer haláláról, aki a 10. emeletről zuhant ki

Furcsa riasztás borzolta a kedélyeket egy forgalmas csomópontnál Eperjesnél

A német kormány egész Európát háborúba sodorná

Boris Johnson: a gyenge Európa finanszírozza az orosz háborús gépezetet is

Kiderült, hogy egy harmadik magyar áldozata is van az ausztráliai antiszemita terrortámadásnak

Minden fiúnak és lánynak készen kell állnia a harcra – üzent a brit katonai vezető

Holtan találtak egy 9 éves kislányt, egy tini ölhette meg

Egy HIV-fertőzött férfi vérét „permetezte” két kórházi dolgozó szemébe

Rendszeresen fojtogatta gyermekét egy nő, videóra is vette a kínzást