
Kiderült, hogyan halt meg a 19 éves Zoltán a Katalin-bálban
Kelly ‘kjanecaron’ Caron a Twitch platformon közvetítette, ahogy valamit főz konyhájában. A fiatal lány rendesen odaégette az ételt, füst árasztotta el a szobát. Ezután a serpenyőből mérnöki precizitással eltávolította a gasztronómiai csodát, majd a leglogikusabbnak tűnő döntést hozta meg. Vizet öntött a forró, füstölő olajra a serpenyőben. Meglepetésére ettől elkezdett óriási lángokkal égni az olaj. Gyorsan reagált, felemelte, és megfordult vele, aminek következtében a konyha többi részére is lángoló olajat öntött. Közben cifra káromkodások közepette azt kiabálta, hogy nem tudom mit csináljak, segítsetek.
Az ijesztő eset után Instagramon jelentkezett be Kelly. Leírta, hogy jól van, bár a kezét megégette, és a tűzoltókat is ki kellett hívni.

A követőit pedig megkérte, hogy osszák meg mindenhol a videót, ahol tudják. Azt mondta, hogy „Ha már megégetem magam, engedjétek meg, hogy kihasználjam egy kis publicitásért” – írta a dexerto.
Címlapfotó: Twitch.tv/kjanecaron

Kiderült, hogyan halt meg a 19 éves Zoltán a Katalin-bálban

Mi kell Ukrajnának, hogy folytatni tudja a háborút? – Erről tárgyalnak Kijev szövetségesei

Három hónapos csecsemővel rekedt az erdőben egy négy fős társaság

Hét tinédzsert lőttek le egy karácsonyfa ünnepségen

Kyiv Independent: az ukrán háborús maffia bent ült az ukrán korrupciósellenes hivatalban is

Több száz indulót legyőzve, bizarr versenyt nyert

Ukrajnában körözést adtak ki az energetikai szektort érintő korrupciós ügy két gyanúsítottja ellen

Videón a vadászgép földbe csapódása - újabb megrázó felvétel a tragédiáról

Gyászba borult a péntek esti mulatság Füleken

J.D. Vance: Trump célja, hogy Oroszország és Ukrajna kereskedjen és kulturális kapcsolatokat építsen, ne háborúzzon

Amerikai külügy: A tömeges migráció „létezési fenyegetést” jelent a nyugati civilizációra

Soros Ukrajnának üzent, a korrupcióról viszont hallgat