A gólját ünnepelte, majd a tragédia vette át a főszerepet

A Manchester City futballistája, Nathan Ake elsőként talált be az RB Leipzig kapujába, azonban percekkel a gólja után meghalt az édesapja.

Nathan Ake megható vallomást tett közzé az Instagram-oldalán arról, hogy édesapja, Moise szerda este, néhány perccel azután hunyt el, hogy megszerezte élete első gólját a Bajnokok Ligájában.

A 26 éves holland labdarúgó az édesapjával készült közös fotóhoz annyit írt, hogy:

"Életem legnehezebb hetein vagyok túl, édesapám nagyon lebetegedett, és már további kezelésekkel se lehetett segíteni rajta. Szerencsés vagyok, hogy ennyi támogatást kaptam a menyasszonyomtól, a családomtól és a barátaimtól. Tegnap egy nehéz időszak után megszereztem az első Bajnokok Ligája gólomat, azonban néhány perccel rá édesapám békében elment. Talán ennek így kellett lennie, mikor a pályán látott játszani, akkor állandóan öröm és büszkeség töltötte el. Tudom, hogy mindig velem leszel a szívemben, ezt a gólt neked küldöm apa."

2021. szeptember 16. 16:10
Nemcsak az szja- és társasági adó-emelés van terítéken a Tisza Pártnál, hanem a különböző területekre juttatott pénz...
Orbán Viktor miniszterelnök támogatásáról biztosította Szabó Zsófit és Gianni Annonit.
Ismét élesen bírálta a kormány családpolitikai intézkedéseit Petschnig Mária Zita: a Tisza Párt körül mozgó megszorí...
A 13. havi nyugdíj eltörlése, a rezsicsökkentés megnyirbálása is szerepel Magyar Péterék valódi tervei között. A Tis...
Gyorsan lezongorázza a kormány a Tisza-adóról szóló nemzeti konzultációt, már nyomtatják az íveket, októberben pedig...
Az Európai Parlament jogi bizottsága kedden tárgyalja Magyar Péter mentelmi jogát, azonban az előterjesztés alapján ...
GYILKOSSÁG - Megölhettek egy hajléktalan férfit Pécsett, az elrejtett holttestre egy járókelő talált rá egy bokorban...