
Ukrajnai háború - Ukrán kormányzó: sokan megsérültek az Odesszát ért intenzív orosz dróncsapásban
Egészen elképesztő felfedezésre tettek szert a geológusok Kínában, Hunan tartományban a Wangu aranymezőn végzett vizsgálatok során. Közel 1000 tonna aranyat térképeztek fel, aminek legalább 80 milliárd dollár az értéke.
A próbafúrások további hatalmas meglepetést okoztak. A szakemberek szerint 1 tonna érc 138 gramm tiszta aranyat is tartalmazhat. Ez azért hihetetlen, mert már az is jó minőségű kőzetnek számít, ha 1 tonna érc legalább 8 gramm aranytartalommal bír. Mindezt csak tetézi, hogy sok fúrt kőzetmagban szemmel látható az arany – számol be a Daily Mail.

Fotó: Shutterstock
Ha az előzetes végzett vizsgálatok eredményei valóban beigazolódnak, akkor kimondható, hogy Kínában megtalálták a bolygó legnagyobb aranylelőhelyét.
Az ázsiai ország már így is a világ egyik legnagyobb aranytermelője, a világtermelés mintegy 10 százalékát adja.

Ukrajnai háború - Ukrán kormányzó: sokan megsérültek az Odesszát ért intenzív orosz dróncsapásban

Korlátozzák a FaceTime működését

Földrengés rázta meg Kína északnyugati részét, a szomszédos Kazahsztánban pánik tört ki

Horrorbaleset: leszakította a híd az iskolabusz tetejét

Pokollá tette férje életét a csivavamániás feleség – ájulásig kínozta, majd bezárta a kennelbe

Rémálommá vált az esküvő: vízbe fojtotta unokahúgát a féltékeny nagynéni

Egy mosómedve részegedett le egy italboltban, fotón a berúgott kisállat

Elvágta alvó párja torkát egy nő, éjszaka csapott le rá

Lelőtte húgát egy nő, annak gyermekét is majdnem eltalálta

Elegük lett a háborús agymosásból: fellázadtak a sorkatonaság ellen a német fiatalok

8 éves kislányt erőszakolt meg egy férfi

Putyin: Oroszország nem akar háborút Európával, de kész azonnal harcolni, ha megtámadják