5 éves kislányra zuhant egy repülő, testvére és szülei is megsérültek

Meghalt egy öt éves kislány, amikor a család autójára zuhant egy vadászrepülő Torino közelében a hétvégén.

Légiparádéra gyakoroltak a gépek, amikor az egyik elromlott és éppen az autóra csapódott, amelyben a család ült. A gyerek azonnal meghalt, kilenc éves testvérét súlyos égési sérülésekkel vitték kórházba, de a szülők is megégtek.

A légierő századik évfordulója alkalmából terveznek nagyszabású légiparádét Olaszországban. Erre gyakorlatoztak Torinonál a gépek szombat délután, amikor a baleset történt.

Az alakzatban repülő vadászgépek közül az egyiknek nagy valószínűséggel egy madár csapódott, amitől a pilóta elvesztette az uralmát a gép felett. Az pedig a földbe csapódott. A pilóta az utolsó pillanatban katapultált.

A vadászgép azonban egy autóra zuhant, melyben egy négytagú család ült. A repülő a becsapódáskor kigyulladt és berobbant, ezzel az autó is lángra kapott. A bent ülő 5 éves kislány azonnal meghalt. Az édesanyját és az édesapját égési sérülésekkel vitték kórházba a mentők. Az orvosok szerint egy hónapig mindenképpen a kórházban kell maradniuk.

A kislány 9 éves bátyját súlyos égési sérülésekkel kezelik, de ő is túléli a balesetet. Jelenleg intenzívosztályon ápolják. A pilóta szintén megsérült a balesetben, de a szülőkhöz hasonlóan, nincs életveszélyben.

A baleset miatt a tervezett légibemutatót is törölték.

Korábbi tartalmak:

Már nincs életveszélyben a megégett lány

Újabb fejlemények a lezuhant repülő ügyében, büntetőeljárás indult

Videón, ahogy lezuhan és felrobban a repülő Székesfehérváron, gyerekek is megsérültek

2023. szeptember 18. 08:27
Őrizetbe vettek Szicíliában három marokkói állampolgárt két magyar turista elleni nemi erőszak gyanújával - közölték...
Európa háborúpárti vezetői tanácskozást tartottak. Eldöntötték: katonákat fognak küldeni Ukrajnába. Megmondtuk előre...
Családtámogatások vagy adóemelés, rezsicsökkentés vagy három és félszer magasabb rezsi, orosz olaj vagy 1000 forinto...
Két perc. Ennyi kellett egy profi rablópárosnak, hogy betörjenek, felfeszítsenek egy bankautomatát és elvigyék belől...
A betonnak csapódott a feje, miután ököllel arcon ütötték, ezért halt meg egy férfi Budapesten az Üllői úton. Az ese...
HIBÁZTAK - A tervezőmérnök, a műszaki vezető és kivitelezők, összesen négy ember hibájából omolhatott le a Jókai utc...
Balhék, poénok és hatalmas hangerő. A Megasztár nyolcadik évada garantáltan mindent felülmúl, amit az eddigi szériák...
family
Szeptember a legjobb alkalom a felfrissítésre.
Rekordszámú, közel száz magyar tervező mutatja be a 2026-os tavaszi–nyári kollekcióját a Budapest Central European F...
A magyarok túlnyomó többsége nem hisz Magyar Péteréknek - ez derül ki az Alapjogokért Központ legfrissebb felméréséb...