
Oszló holttestekre bukkantak egy temetkezési vállalatnál, nem hűtötték őket
Egy texasi fiú bevallotta, hogy két évvel ezelőtt álmában lőtt fejbe egy férfit, a 10 évest jelenleg terrorista fenyegetéssel vádolják – számolt be az elképesztő esetről pénteken a Cirme Online.
A fiatalkorút egy másik diák megölésével kapcsolatos fenyegetés miatt hallgatták ki, amikor hihetetlen vallomást tett. A gyerek részletesen leírta, hogyan ölte meg a 32 éves Brandon O’Quinn Raspberryt.
A tini elmondta, hogy az incidens idején éppen nagyapjánál volt látogatóban, abban a lakókocsiparkban, ahol az áldozat élt. A fiú nem ismerte a férfit, de már a nap folyamán megfigyelte őt. Egy kis idő elteltével kivett egy pisztolyt papája teherutójának kesztyűtartójából, majd odament Rasberry lakókocsijához és fejbe lőtte a őt.

A fotó illusztráció: Shutterstock
A rendőröknek sikerült azonosítaniuk a fegyvert, amivel alá tudták támasztani a fiú történetét.
A 10 évest először egy pszichiátriai kórházba szállították, de azóta a fiatalkorúak börtönébe került, mivel terrorista fenyegetéssel vádolják. A gyilkosság ügyében azonban nem várható semmilyen előrelépés, mivel a texasi törvények értelmében egy gyermek nem felelős a 10 éves kora előtt elkövetett bűncselekményekért.

Oszló holttestekre bukkantak egy temetkezési vállalatnál, nem hűtötték őket

Brit védelmi miniszter: Európának fel kell készülnie a háborúra

Bevásárlóközpont pelenkázójában késeltek meg egy nőt

Megölte 4 éves kisfiát egy nő, mert még nem volt szobatiszta

Észtország is háborúra készül – 12 hónapra bővíti a sorkatonaság idejét

Brüsszel radikális tervet javasol: Ukrajna már 2027 január 1-jén az EU tagja lehet

Altatásban lévő betegeket erőszakolt meg egy kórházi ápoló

Német vezérőrnagy a sorkatonaság mellett 48 órás munkahetet javasol

Leprás megbetegedést igazoltak Kolozsváron egy ázsiai nőnél

Horror egy német karácsonyi vásáron: hátba szúrtak egy 16 éves fiút

Tízezreket evakuálnak Washington államban a heves esőzés okozta árvizek miatt

Újabb erős földrengés rázta meg Japán északkeleti régióját