
Tudta, hogy Nikola Tesla Pomáz díszpolgára, eláruljuk, miért
Korábban már beszámoltunk arról, hogy Szandiék lánya, Blanka bébiszitterként dolgozik az Egyesült Államokban. A kalandvágyó lány eredeti tervei szerint 1 évre költözött San Francisco-ba a fogadó családjához, nyáron azonban váratlan bejelentést tett, miszerint további egy évig marad egy másik családnál.
Blankának rengeteg munkája van, három kínai kislányra vigyáz, ezért már több mint másfél éve nem járt itthon.
Szandi és férje, Csabi nagyon féltik lányukat, ugyanis a 22 éves bébiszitter már kétszer is kórházba került vesefertőzéssel, sőt, egy szerencsétlen esés miatt a homlokát is össze kellett varrni.
Nyáron ugyan hosszabb időre meglátogatták, azonban nagyon hiányzik szüleinek és testvéreinek.
A Bogdán-család jelenleg Ausztriába utazott síelni, de még ott is eluralkodott rajtuk Blanka hiánya. Szandi szívhez szóló Instagram-posztban vallott érzéseiről.
„Csodaszép idő van, gyönyörű a táj, együtt a család… csak egyvalaki hiányzik, a kislányom. Ez az első síelés úgy, hogy ilyen távol van tőlünk. Mégis igyekszünk így is 'együtt lenni'. Ő már volt síelni az amerikai családdal ahol gyerekekre vigyáz és folyamatosan küldte a képeket, videókat. Mi is tájékoztatjuk őt mindenről, ami velünk történik. Ilyen ez, amikor a családi fészekből messzire repül a madárka...” – írta megható bejegyzésében a háromgyermekes anyuka.
Címlapfotó: TV2 Mokka

Tudta, hogy Nikola Tesla Pomáz díszpolgára, eláruljuk, miért

Megjósolták a BL-döntő eredményét a miskolci makik

Bocsánatot kért Eszenyi Enikő

Meghalt Reményi Károly

Új szerep, új elme? Megdöbbentő eredményeket hozott egy apaságról szóló kutatás

Gyászol a Nyíregyházi Állatpark

Gólyahír Törőcsik Franciskáéknál, nagynéni lett a színésznő

Vadonatúj történetekkel és óriási licitharcokkal folytatódik a Kincsvadászok a TV2-n

Hétfő estétől új részekkel jön az Újratervezés a TV2-n

Ön tudta? – Szinte minden konyha alapkelléke a legundorítóbb veszélyforrás

Amikor a fák néma igényei hallhatóvá válnak

Cannes: Egy román család története vitte el az Arany Pálmát