
Meghalt egy ifjú sporttehetség is a tömegkatasztrófában
A megbotránkoztató eset még novemberben történt az amerikai Missouri állam Willow Spring városban, amikor egy férfi levágta mindkét lábát azért, hogy pénzhez jusson – írta meg a napokban a Springfield News-Leader.
Azt állította, hogy baleset történt és egy mezőgazdasági gép szakította le a végtagjait. A rendőrség ekkor azonnal vizsgálódni kezdett, majd több furcsaságot is észrevettek a nyomozás során.
Először is a férfi a lábán rögzítőt viselt, a levágott végtagokat pedig sehol sem találták meg. A vágások pedig nagyon precízek voltak, vagyis nem feleltek meg annak a forgatókönyvnek, hogy egy mezőgazdasági gép felelős a „csonkításért”.
Végül kiderült, hogy az illető egy floridai férfit bízott meg azzal, hogy busás összegért vágja le a lábait.

A fotó illusztráció: Shutterstock
A csaló azonban végül nem börtönbe, hanem kórházba került, a részletek nyilvánosságra kerülése után pedig nem jelentette be kárigényét a biztosítójánál.
A rendőrök úgy döntöttek, hogy az ügyben nem tesznek további lépéseket.
Így a napokban végül arra a következtetésre jutottak, hogy a férfi sérülései miatt a börtön nem lenne elviselhető számára.
Nem sokkal az ügy lezárása után felfedezték a férfi lábainak maradványait, egy rokona találta meg egy gumiabroncsokkal letakart vödörben.

Meghalt egy ifjú sporttehetség is a tömegkatasztrófában

Megette a gyerek uzsonnáját, majd meglőtte az anyát, aki rászólt

Meghalt egy kétéves, egy eltévedt golyó miatt szilveszterkor

Vesztésre állt a játékban, a falhoz vágta nyolc hónapos babáját

Drágulás, magasabb infláció jön az euróval Bulgáriában a szakértő szerint

Behívó jár a 18. születésnapra Németországban: életbe lépett az új törvény

Hollandiában is brutálisan és erőszakosan telt a szilveszter

Több mint ezer autót gyújtottak fel a migránsok szilveszterkor Franciaországban - Videó

Migránserőszak söpört végig szilveszterkor Németországban

Felborult egy migránsokat szállító hajó Gambia északnyugati partjainál, többen meghaltak

Iránban több halálos áldozata van a napok óta tartó zavargásoknak

Halálos áldozatai is vannak az áradásoknak Afganisztánban