
Fejbe rúgott egy hajléktalan nőt egy tini - Videó
Kedd éjjel a 87 éves Sztanyiszlav Suskevics Minszkben életét vesztette. Az egykori vezető elkapta a koronavírust és állapota folyamatosan romlott, intenzív osztályra került, de orvosai már nem tudtak segíteni rajta. Május 3-án éjjel meghalt.
Felesége Irina Shushkevich megerősítette férje halálhírét - írta meg a News.obozrevatel.com
Sztanyiszlav Sztanyiszlavavics Suskevics 1989 óta volt a Szovjetunió népi képviselője, az 1991. augusztusi puccs után pedig a Belarusz Legfelsőbb Tanács megválasztotta elnökéül, és részese volt a Szovjetunió megszüntetéséről folytatott tárgyalásoknak, ő maga volt az egyik aláírója a Szovjetunió megszüntetéséről és a Független Államok Közösségének megalakításáról szóló Beloveszszkaja puscsa-i szerződésnek.
Suskevics mindig is merészen kritizálta Lukasenko politikáját, 2004-ben szeretett volna indulni a parlamenti választásokon, de regisztrálását elutasították.

fotó: Tass.com

Fejbe rúgott egy hajléktalan nőt egy tini - Videó

Már 500 kárpátaljai magyar férfit soroztak be, 100-an meg is haltak Ukrajnában

Kislányt akart erőszakolni egy férfi a repülőn

„Úgy néztem ki, mint egy Avatar” – rejtélyes tünet miatt került kórházba egy férfi

Hátba szúrta, majd ledobta az erkélyről 17 hónapos lányát

Diákcsíny végzett a népszerű matektanárral, két gyermeke és felesége gyászolja

Holttestet vonszoló férfit fogtak a rendőrök, a felesége az áldozat

Veszélyes fekete eső Iránban, erősödő terrorveszély Európába - Magyarország együtt áll ki a békéért

Zelenszkij fegyveres zavargásokat akar kirobbantani Magyarországon

Már az ukrán média is megkérdőjelezi az aranykonvoj-ügyet

Az ukránok arról beszélnek, hogy hány drónpilótára kell Magyarország elfoglalásához

Azonnali evakuációt rendelt el Vlagyimir Putyin, egy esetleges nukleáris katasztrófa miatt intézkedett