Volt házasságáról vallott Demcsák Zsuzsa, az is kiderült, mit csinálna, ha újrakezdhetné

Lázálomként élte meg első házasságát, nem gondolta, hogy ez lehet másképp.

Ha újrakezdhetné életét, akkor is ugyanezt a karrierutat választaná – adta válaszul Lékai-Kiss Ramóna kérdésére Demcsák Zsuzsa, aki a szerdai TV2 Titkok Ramónával podcast vendége volt.

Sokoldalú, karizmatikus nőként ismerhetjük, aki nemcsak a szépségével, hanem az eszével is hódít sokak szerint. Mindamellett, hogy televíziós műsorvezető, kommunikációs szakember és közgazdász. 20 évesen kezdte karrierjét, rengeteg televíziós műsorban vett részt, melyek meghatározó élményeket okoztak számára.


A médiában való jelenléte kapcsán megélt magasságokat és mélységeket egyaránt. Az első házassága botrányos véget ért, két kicsi gyerekkel kellett mindezt végigvinnie.

Nem tudom, hogy éltem túl azt az időszakot. Ha a szüleim nincsenek, én nem is tudom, hogyan lehetett volna végig csinálni. Az egy lázálom volt az életemben

- vallja Demcsák Zsuzsa, aki úgy érzi, hogy gyermekei lelki kiegyensúlyozottságát meg tudta őrizni, amibe rengeteg munkát fektetett. Ugyanakkor számára nagyon nehéz volt, hogy kilábaljon az akkori helyzetből. Azóta viszont hihetetlen sok változás történt az életében.

Iszonyú impulzív vagyok és nagyon szenvedélyes. Egy órán belül elképesztő mélységeket és magasságokat tudok megélni

- állítja a műsorvezető, kiemelve, hogy az Ázsia Expressz című műsorban gyakorlatilag újjászületett. Megismerte második férjét, Krishant, akitől végül békésen vált el, és a mai napig jó kapcsolatot ápol vele.

Az elmúlt hetekben derült égből villámcsapásként érkezett a hír, hogy újraházasodott. Párja két hét után kérte meg a kezét, három hónap után Gárdonyban fogadtak örök hűséget. Csodálatra méltónak tartja, hogy férje, aki egy évvel fiatalabb nála, bele tudott illeszkedni a családjuk életébe.

Nagyon büszke gyermekeire, akik már a fiatal felnőttek életét élik. Benedek fia külföldi egyetemre készül. Tamara lánya már két éve egy komoly kapcsolatban él, mivel a fiú külföldön tanul, így nagy valószínűséggel ő is oda akar majd menni. Bár anyaként nehezen fogja viselni a távolságot, ugyanakkor úgy érzi, az élet rendje az, hogy mindenben támogassa őket.

Hogy mit hoz a jövő?

Nehéz. Férjemnek még nincsen gyereke, neki ez egy nagy álom az életében, erről megy a beszélgetés… 46 évesen biztos vannak csodák, de nem hiszem, hogy ekkorák. Ha van csoda, akkor lesz csoda

- zárta gondolatait a boldog feleség.

Borítókép forrása: TV2 Mokka

2025. március 27. 13:13
A Tisza Párt gazdasági kabinetjének adóemelési terveire Szalai Piroska miniszterelnöki főtanácsadó közösségi oldalán...
Hiába tett meg mindent a nyáron Magyar Péter, hiába az országjárás, nem tudta növelni táborát. A Fidesz digitális ho...
Tímea először megrémült, majd szakemberhez fordult.
Ismét egy kamera buktatta le a perverz férfit.
Vascsővel, kalapáccsal, baltával és karddal verte rendszeresen a feleségét egy mezőkövesdi férfi. A nőt többször le ...
Az Ellenpont tényfeltáró cikke szerint egyre több jel mutat arra, hogy Tseber Roland Ivanovics kárpátaljai képviselő...
Szerintük, ha az ellenzék nyer, akkor Magyarország visszatér a verseny mezőnyébe.
A Tisza Párt szakértője, Raskó György is elismerte, hogy bajban vannak, “megtorpant” a Tisza – hívta fel erre a figy...
Súlyos közlekedési baleset Hódmezővásárhelyen szerdán.