Villamossal ment szülni a magyar színésznő

Petrik Andrea december elején adott életet második kisfiának. 

A Kincsem film sztárja, Petrik Andrea immár kétgyermekes édesanya, akinek második kisfia világrajövetele igencsak kalandosra sikeredett.

„December 4-én született meg a kisfiunk. Nagyon meghitt volt, mert akkor esett le az első hó. A szülés nagyon könnyen ment. Egyedül, villamossal mentem be a kórházba, mert bár voltak fájásaim, nem voltam benne biztos, hogy ezek már a szülési fájdalmak, azt hittem, hogy egy rövid vizsgálat után haza is engednek. Hát nem így lett. Harminchét perc vajúdás után megszületett a kisfiunk" – mesélte a Blikk-nek adott interjújában a színésznő.

„A nagyfiam, bár furcsa így mondani, hiszen még csak 21 hónapos, Benedek, és szerettük volna, ha az öccsének is ugyan az a monogramja, így ő a Brúnó nevet kapta. Nagyon nyugodt, aranyos baba, emlékeim szerint a bátyja sokkal intenzívebb volt. Amúgy érdekes, mert míg Benedek szőke hajú és kék szemű, addig a pici kreolbőrű és barna hajú, persze tudom, hogy egy baba sokat változik majd az idő múlásával.”

A színésznő és párja legnagyobb félelme az volt, hogy Benedek hogyan kezeli majd a kistestvér érkezését, de szerencsére jól vette az akadályokat. „Két opció van, vagy olyan, mintha észre sem venné, tudomást sem vesz róla, vagy sikoltozva rohan Brúnó felé, szeretné simogatni, dajkálná, vinné magával, olyan, mintha azt hinné, hogy egy játékbaba.”

A család karácsonya is tökéletesen sikerült, Andreát elárasztotta a boldogság, hogy családja népesebb lett, és meghitt szeretetben ünnepelhettek.

 

A címlapfotó illusztráció

2021. december 29. 08:07
Szexuális erőszak bűntettének gyanúja miatt folytat eljárást a Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság.
Vizsgálódik a német ügyészség az állatvédelmi törvény lehetséges megsértése miatt egy bajorországi tóban a fürdőzőke...
Magyar középiskolás diákokkal végzett közös kísérleteket az űrhajós.
A büfések megélhetését veszélyezteti az óriási pusztítás.
A „Holnap hajnalig” titkai, amit eddig senki sem tudott! Hogyan lett a magyar slágerből világot hódító himnusz? Japá...
family
Nem vágyik vissza a város zajába.
Az igazi szépség nem a tükörképben, hanem a magabiztosságban rejlik – vallják egyre többen, köztük olyan világsztáro...
family
Ismét botrány Azahriah körül! Drog, alkohol, öngyilkosság, ezekre buzdítja szövegeiben a népszerű énekes, főként kis...
family
Letört fák, áram és víz nélküli háztartások. Sztárokat sem kímélte a pusztító hatalmas vihar. Horváth Éva, Molnár An...
family