Véget ért az Exatlon, megvan a két győztes

Az idei All Star évadban az első három szezon legjobbjai csaptak össze a kétszer 15 millió forintért.

Még év elején indult el az Exatlon Hungary All Star évadja. A nézők három hónapon át követhették nyomon az extrémsport vetélkedőt, amely végül vasárnap ért véget. A döntőben kiderült, ki lett a férfi, illetve női győztese a TV2 sikerműsorának.

A nőknél Busa Gabi és Szente Gréta, míg a férfiaknál Herczeg-Kis Bálint és Jósa Danny szállt szembe egymással, hogy megküzdjenek a 15-15 millió forintos főnyereményért.

Mindkét párosnak izgalmas ügyességi feladatokkal és durva fizikai kihívásokkal kellett szembenézniük.

Szente Gréta magabiztos győzelmet aratott a pályán, így ő lett címvédőként a a 2022-es Exatlon Hungary női győztese.


A férfiaknál nagyon szoros volt a küzdelem, végül Jósa Danny 5-3-ra megnyerte az utolsó kört Bálint ellen, így ő nyerte az Exatlon Hungary All Start a férfiak mezőnyében.

2022. április 11. 06:23
A miniszterelnök közösségi oldalán közzétett bejegyzésben üzent Brüsszelnek.
A Fidesz kommunikációs igazgatója is reagált arra a Ripostban megjelent hírre, miszerint a Tisza Párt egyik meghatár...
Az Európai Bizottság által héten bemutatott költségvetési javaslat, valamint Sebestyén József halála kapcsán is krit...
"Von der Leyen csinált egy költségvetést Ukrajnának! A te pénzedet is odaküldené" - közölte a Fidesz-KDNP kommunikác...
Egy négy évvel ezelőtti emberölést is rábizonyítottak Japánban egy agresszív barnamedvére, amelyet a múlt héten lőtt...
Legkevesebb huszonnyolc ember meghalt és tíznél többen eltűntek szombaton, amikor hajótörést szenvedett egy turisták...
Lesoványodott, éhes és szomjas vidrakölyök kerültek a Mályi Madármentőkhöz Tiszatarjánból. Anyjuk elpusztulhatott. A...
Idomított csimpánzokhoz hasonlította a magyar gazdákat a Tisza Párt egyik agrárszakértője. Magyar Péter embere támog...
Az ukrán kényszersorozókat mentegeti, és segédkezik Sebestyén József halálának eltussolásában az Euronews – ezt a Ma...