Vége a fagyoskodásnak, küszöbön a várva várt nyár

Sokan vártunk már erre az előrejelzésre.

Bár az elmúlt hetekben a május megtréfált minket, és elég szeszélyes volt az időjárás, keddtől végre megérkezik a nyár – adta hírül a Hungaromet.

Kedden alapvetően napsütéses idő várható, a keleti tájakon gomolyosodhat a felhőzet, ott előfordulhatnak záporok, helyenként nyugaton is számítani lehet rá. Az északi, északnyugati szél élénk lesz, de délután már 20 és 25 fok között alakul a hőmérséklet.

A fotó illusztráció: Shutterstock

Estére a legtöbb helyen feloszlik a felhőzet, kiderül az ég, a legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet általában 7 és 14 fok között alakul.

Szerdán alapvetően napos idő és 20-25 fok vár ránk, de késő estétől előfordulhat kisebb eső, zápor.

2025. május 27. 10:02
Az elemző szerint hamarosan kipukkadhat a lufi.
A Tisza Párt vezetője Bujdosó Andreát ültette a frakcióvezetői székbe Ordas Eszter bukása után.
A franciaországi Lyonban egy rab szabaduló cellatársa csomagjába rejtőzött el és sikeresen megszökött a börtönből.
Miközben Magyar Péter a nyilvánosság előtt gyakran próbálja elhatárolni magát a brüsszeli migrációs politikától, a k...
Két természeti csapással is megbirkózott az ország.
Luxusautóval vitték őket vacsorázni, utána pedig megnézhették a VeszprémFest nagykoncertjét is három nagycsalád tagj...
Kvízjáték, arcfestés, tombola és fotósarok is várta az embereket a Libegők Éjszakáján. Kora reggeltől késő estig nég...
28 ezer kilométeres sebességgel halad majd a Föld felé Kapu Tibor hamarosan, a visszatérés szakértők szerint ugyanol...
Még mindig mankóval jár és nem mert hazamenni, a nővéréhez költözött az a 17 éves zalabaksai lány, aki életveszélyes...