
„Karácsonyi angyalkánk” – ritka családi fotókat osztott meg Szoboszlai Dominik és felesége
Szinte családtagként érkezett a TV2 stúdiójába az ország egyik kedvenc színésznője, Liptai Claudia. A férfiszívek örökös megdobogtatója a sminkszobában fogadta a Tények Plusz stábját, ahol régi ismerősei dolgoztak a csatorna korábbi műsoraiból mindenki által jól ismert díva tökéletes külsején. Claudia a vasárnap induló, Mutasd a hangod című műsorának az egyik sztárvendége lesz.
„Imádom azokat a műsorokat, amiben énekelnek, tehát ez már alapvetően nagyon jó gondolat és azt gondolom, hogy ez olyan újszerű műsor, mert ez volt a legfontosabb része, hogy valami újdonság legyen benne, hogy amit tudok róla, az mindenképpen nagyon jót ígér” – hangsúlyozta Claudia.
Annak ellenére, hogy viszonylag keveset tudott a vetélkedő hátteréről, hamar igent mondott a felkérésre és nem csak azért, mert mindig is közel álltak hozzá a zenés produkciók, hanem érzelmi okai is voltak a döntésének.
„Végül is egy játék lesz, hogy kiderüljön hogy ki az, aki tényleg énekel, ki az, aki tényleg nem tud, szóval egy csomó minden szerintem. Egy tök izgalmas kérés meg jó. Nagyon ismerem ezt a tapétát. Szóval nagyon jó újra ezt nézni” – tette hozzá.
A Mutasd a hangod stúdiójában folyamatos az izgalom és a jókedv, ami nem is csoda, hiszen a játékosoknak és állandó sztársegítőknek hétről hétre ki kell kitalálnia, hogy a 6, magát jó vagy rossz énekesnek eladó szereplők átverik-e őket. Még a szakmában jártas tapasztalt előadóknak sem könnyű jó döntést hozni, ezt a Supernem frontembere, Papp Szabi is megerősítette.
Korábbi tartalom:
Vigyázat, átverés - a hazai tévézés történetében erre még nem volt példa - videóval
Mutasd a hangod! – vadonatúj zenei show szeptember 10-től a TV2 műsorán

„Karácsonyi angyalkánk” – ritka családi fotókat osztott meg Szoboszlai Dominik és felesége

Meglepő kulisszatitkok a Reszkessetek, betörők! ikonikus jeleneteiről

Leleményes gazdi tippek, amikkel túljártak a szőrös ,,Grincsek” eszén

A karácsonyfa-szindrómának komoly tünetei lehetnek

Miért esszük ezeket az ételeket az egyik legnagyobb ünnepünkön?

Íme, a világ legbizarrabb ünnepi szokásai - Miért lépkednek fejszére a csehek?

Boszorkányok, szalma, jóslás - egészen más volt régen az ünnep Magyarországon

Nem csak a gyomor bánhatja, a szív is jelezhet az ünnepek alatt

Uborka a feldíszített fenyőbe rejtve?

Ez a világ legnagyobb karácsonyi slágere - lehetetlen elmenekülni előle

Először posztolt ennyire bensőséges képeket a kisfiáról Szabó Ádám

Béke, hála és rengeteg pihenés – Ezt kívánja mindenkinek Kapu Tibor