Zentai Péter, a Hilaris Hotels alapítója, a projekt nagykövete és fő támogatója hangsúlyozta, magyarként szeretnék azokat a magyar fiatal tehetségeket támogatni, akik a Forma-4, a Forma-3, a Forma-2 és a Forma-1 világában jó eredményeket tudnak elérni.
Hozzátette: bízik abban, hogy a magyar innováció segítségével és a HUMDA akadémia szakmai támogatásával megfelelő anyagi és egyéb támogatással meg tudják valósítani azokat az álmokat, amelyeket célul tűztek ki.
Amint kifejtette, szeretnék elérni, hogy a Baumgartner Zsolt után újra legyen magyar pilóta a Forma-1-ben, továbbá a Moto GP-ben, illetve a többi kategóriában. Zentai Péter szerint ez az egész ország sikere lehet, amely közös összefogással jöhet létre, politikai nézettől, vallástól és identitástól függetlenül.