
Cuki betolakodó lepte meg egy kocsma vendégeit
Újabb mérkőzésekkel folytatódik a labdarúgó Nemzetek Ligája 2024-2025-ös kiírása, a Spíler TV-nek köszönhetően pedig a vérbeli futballrajongók nem maradnak le a legizgalmasabb összecsapásokról ezúttal sem.
Pénteken este a magyar válogatottal az előző körben Budapesten megmérkőző, és döntetlent elérő bosnyák csapat hazai pályán fogadja Németország legjobbjait az A-divízióban. A Spíler 2 20.35-től élőben közvetíti a találkozót.
Ugyanabban a csoportban Hollandiával csap össze a Puskás Arénában a magyar nemezti tizenegy, a mérkőzést pedig teljesen egészében 23.55-től láthatják a Spíler 2-n.
Vasárnap este pedig a B-divízió egyik rangadóját izgulhatják végig a nézők élőben 20.35-től a Spíler 2-n, amikor is Ausztria látja vendégül a norvég válogatottat.

Cuki betolakodó lepte meg egy kocsma vendégeit

Ezt már Nótár Mary sem hagyta szó nélkül: Sosem feledi a kemény időszakot

Így maradhat friss és illatos a fenyőfa hetekig az ünnepkor

Éjszakai forgolódás? - Meglepő napközbeni szokás állhat a háttérben

Gelencsér Tímea végre megtalálta, amit régóta keresett

Kiderült, miért nincs Freddie-ről tinédzserkori fotó

Újabb hírek és fotók érkeztek az Alföldön talált kistigrisről

Dér Heni őszintén vallott győzelme után - videóval

Leslie Mandoki: amikor a zene és az emberség találkozik

Fekete-fehér képpel tettek bejelentést a TV 2 sztárjai, megrendítő posztban búcsúznak

Eladó az elhunyt kétszeres Kossuth-díjas színésznő autója, ennyit kérnek érte

Újabb műsor kerül le a TV 2 képernyőjéről, vasárnap este érkezik a bejelentés