
Új párjával sétált volt barátnője, elütötte, majd baseball ütőt ragadott
Súlyos testi sértéssel és felfegyverkezve elkövetett garázdasággal vádolja a férfit a Fonyódi Járási Ügyészség – állt a szerdai Somogy Vármegyei Főügyészség sajtóközleményében.
Tenyek.hu 2023. november 08., szerda 15:38
A vádlott 2022 októberében barátnőjével autózott egy Balatonboglárhoz közeli faluban, amikor észrevette volt szerelmét közös gyermekük és új párja társaságában.
A férfit feldühítette, hogy gyermekea nagy hideg ellenére kint tartózkodik, valamint, hogy volt élettársát új kedvesével látja.
A féltékeny ex leparkolt melléjük és először a lehúzott ablakon keresztül, majd az autóból kiszállva kérdőre vonta őket.
A vádlott annyira dühbe gurult, hogy visszaszállt a kocsiba és szándékosan elütötte volt barátnője párját, aki felugrott és ráesett a motorháztetőre, valamint a szélvédőre.
Az erőszaktevőnek azonban ez még nem volt elég, mivel újból kiszállt és a kocsiban tárolt baseball ütővel többször megütötte a sértettet.
A megtámadott férfi 6 hét alatt gyógyuló sérüléseket szerzett.
Az ügyészség most a Fonyódi Járásbíróságra benyújtott vádiratában a letartóztatásban, majd bűnügyi felügyelet alatt állt férfival szemben felfüggesztett börtönbüntetés kiszabását kérte.
+Ez is érdekelheti

Folytatódik a tavaszias idő, de jöhet zuhé is

Lebontotta a forgalomterelő oszlopokat, hogy előrébb jusson az M1-esen - videóval

Új fejlesztésekkel bővült a Gondosóra applikáció

Hihetetlen: 126 elfogatóparancsot adtak ki ellene 13 hónap alatt

Villanyoszlopnak csapódott egy autó Miskolcon - videó

Fotók érkeztek a súlyos balesetről az M5-ösön: kamion és vontató ütközött

Emelőkosárral vonultak a tűzoltók egy teraszhoz - váratlan fordulat lett a vége

Balesettel indult a kiskunhalasi motoros felvonulás, videón az ütközés pillanata

Kényszerleszállás történt egy baranyai focipályán - videóval

Vonattal ütközött egy motoros Tiszalöknél, ketten megsérültek

Kiemelt razzia kezdődik hétfőn az utakon

Mentőhelikopter szállt le az óvodánál Sárisápon


