
Öt gyakori hiba, amit ebéd közben sokan elkövetnek
Hatalmas bejelentést tett szerda reggel Iszak Eszter, a TV2 Mokka műsorvezetője közösségi oldalán tudatta, megszületett első gyermeke, Mirabella. A gyönyörű modell egy tündéri fotót is közölt kislányáról, aki alig pár napos lehet, ugyanis úgy tűnik, édesanyjával már mindketten otthon vannak.
Szia Világ, megérkeztem
– írta Eszter közösségi oldalán, posztjához azonnal özönleni kezdtek a gratulációk. A tündéri fotó ide kattintva érhető el.

A fotó illusztráció: Instagram/iszakeszti
Mint arról korábban többször beszámoltunk, a TV2 műsorvezetője februárban jelentette be, hogy első közös gyermekét várja férjével, az olimpiai bajnok úszóval, Gyurta Dániellel. Növekvő pocakját rendszeresen megmutatta követőinek, akik így szinte hétről hétre végig kísérhették a kismama várandósságát.
Eszter alig néhány héttel a nagy nap előtt munkahelyétől is elbúcsúzott egy időre, de a Mokkában azt ígérte, hamarosan visszatér majd a képernyőkre.

Öt gyakori hiba, amit ebéd közben sokan elkövetnek

Extrém gyors meteorraj érkezik éjszaka, megélénkül az égbolt

Apró négylábú adott munkát a tűzoltóknak a Balatonnál, fotókon a rendhagyó bevetés

Inspiráció vagy önpusztítás? Milliókat befolyásolhat egy láthatatlan veszély

Már 14 hónapja verhetetlen a TV2 főműsoridőben

Szomorú hír érkezett: Meghalt a kitüntetett magyar művész

Hatalmas téttel kezdődik az utolsó csapat-hét az Exatlon Hungary-ben!

Bemondtak egy számot a TV2 műsorában, nem erre számított az ismert művész

Édesanyjára emlékezik a TV 2 hírolvasója, megható bejegyzésben mesél róla

Mutáns harcsát fogtak az Alföldön - Fotó

Innen ered az Anyák napja, alapítója már megbánta

Már forog a Lakásvadászok második évada