
Vége a várakozásnak, ma este visszatér az Exatlon Hungary!
Szász Endre egyik festményének szitanyomatával érkezett a Kincsvadászok kereskedőihez egy eladó a csütörtök esti adásban.
Nagyházi Lőrinc a kép elemzése közben megjegyezte, Fejes Tamás hálószobájában biztosan jól mutatna az alkotás, mire a Tankcsapda dobosa azonnal visszakérdezett, hogy járt-e már ott. A galériatulajdonos meglepő módon igennel válaszolt, de az igazi döbbenet akkor lett úrrá mindenkin, amikor Katona Szandra közbevágott.
Én voltam. Tudtad, hogy tükrök vannak a plafonon?
– jegyezte meg. Fejes Tamás ekkor azonban már tudta, hogy ebből a helyzetből jól nem keverednek ki, hiszen mindenki kíváncsi lett arra, hogy Szandra mégis mit keresett a zenész hálószobájában.
Végül a licit sem maradt eredménytelen, ugyanis Molnár Viktor 30 ezer forintért hozzájutott a képhez.

Vége a várakozásnak, ma este visszatér az Exatlon Hungary!

Véget ért a műsor eddigi leglézettebb évada: Mikula Patrik lett a Séfek Séfe

Schobert Norbi Jr. apácának áll, kiderült, mit adnak elő A Nagy Duett versenyzői

Király Viktor számvetése: 2 éve letettem, azóta nincs köd

Gelencsér Timi bombaformában, így készül az Exatlon debütálására

Elképesztő jelenet a levegőben, Ördög Nóra lánya többszáz ember előtt vállalta be

Titokban megházasodott a TV 2 sztárpárja - Fotók

Megérkeztek az első képek az Exatlon Hungary új évadának egyik helyszínéről

A Séfek Séfe hetedik évadának nyertese elmondta, hogy milyen érzés volt győzni

Meghalt Chuck Norris

Kezdődik a csillagászati tavasz

Kiderült, kik lesznek a Megasztár idei évadának műsorvezetői