
Élő adásban szólta el magát Szabó Ádám: A Sztárban Sztárban történt valami, ami mindent megváltoztatott
Ahogy már korábban beszámoltunk, holtan találtak két férfit egy lakócsónakban kedden Gyomaendrődnél a Hármas-Körösön. Mint kiderült, a lakótér nem szellőzött megfelelően, a fedélzeten lévők pedig megfulladhattak.
A borzalmas tragédia egyik áldozata egy kedvelt zenész, a győri Hoppáré Zenekar dobosa volt – tudatta megrendült hangvételű bejegyzésében a formáció.
Bors Laca a 2012-ben elindított együttes alapító tagja volt, és még néhány nappal a szerencsétlenség előtt is együtt zenélt a bandával.
Ma egy barátunk elköltözött Istenhez. Nagyon fog hiányozni
– fogalmazott írásában a csapat.
Címlapfotó: a Hoppáré Facebook-oldala

Élő adásban szólta el magát Szabó Ádám: A Sztárban Sztárban történt valami, ami mindent megváltoztatott

Gelencsér Tímea mindent bevallott: Ezért tér vissza Palik László mellé az Exatlonba

Cuki betolakodó lepte meg egy kocsma vendégeit

Ezt már Nótár Mary sem hagyta szó nélkül: Sosem feledi a kemény időszakot

Így maradhat friss és illatos a fenyőfa hetekig az ünnepkor

Éjszakai forgolódás? - Meglepő napközbeni szokás állhat a háttérben

Gelencsér Tímea végre megtalálta, amit régóta keresett

Kiderült, miért nincs Freddie-ről tinédzserkori fotó

Újabb hírek és fotók érkeztek az Alföldön talált kistigrisről

Dér Heni őszintén vallott győzelme után - videóval

Leslie Mandoki: amikor a zene és az emberség találkozik

Fekete-fehér képpel tettek bejelentést a TV 2 sztárjai, megrendítő posztban búcsúznak