
Tudta, hogy Nikola Tesla Pomáz díszpolgára, eláruljuk, miért
Már nem ez az első alkalom, hogy az internet népe belekötött Tóth Gabiba. Hol a ruháit, hol a haját, hol pedig a gyermeknevelési szokásait kérdőjelzik meg. Most azonban azért estek neki, mert megkapta az Év női előadója-díjat.
Úgy tűnik, a károgók nem tudnak beletörődni Gabi sikerességébe, de ezt már ő sem hagyta szó nélkül. A Sztárban Sztár leszek! mestere azonnal reagált és még üzent is rosszakaróinak.
Ezek a hullámok csak erősebbé tesznek, mert tudom, hogy a céljuk a lejáratás, hogy eltüntessenek, hiteltelenítsenek…Én énekelek tovább és zenélek! Isten ezt az utat szánta nekem, én pedig igyekszem méltósággal viselni ezeket az időszakokat!
- írta 24 órán át elérhető Instagram-sztorijában a napokban.
Ezt követően pedig a gyűlölködő kommentekre reagálva videóban mutatta meg, hogy 2004 óta több médiumtól is vehetett át díjakat, melyekre egytől egyig büszke.

Tudta, hogy Nikola Tesla Pomáz díszpolgára, eláruljuk, miért

Megjósolták a BL-döntő eredményét a miskolci makik

Bocsánatot kért Eszenyi Enikő

Meghalt Reményi Károly

Új szerep, új elme? Megdöbbentő eredményeket hozott egy apaságról szóló kutatás

Gyászol a Nyíregyházi Állatpark

Gólyahír Törőcsik Franciskáéknál, nagynéni lett a színésznő

Vadonatúj történetekkel és óriási licitharcokkal folytatódik a Kincsvadászok a TV2-n

Hétfő estétől új részekkel jön az Újratervezés a TV2-n

Ön tudta? – Szinte minden konyha alapkelléke a legundorítóbb veszélyforrás

Amikor a fák néma igényei hallhatóvá válnak

Cannes: Egy román család története vitte el az Arany Pálmát