
Dráma a Házasság első látásra adásaiban, kitálalt Peti
Georg Spöttle a szerda reggeli Mokka vendége volt, ahol az Izraelben történt terrortámadásról, annak kiváltó okairól és lehetséges végkimeneteleiről beszélt.
A szakértő Libanonból, Bejrútból jelentkezett be, ahol elmondása szerint egyelőre nyugodt a helyzet, ám az emberek nagyon félnek attól, hogy a háború kiterjedhet.
Pár napja ugyanis izraeli harci helikopterek repültek be Libanon légterébe.
A szírek és a libanoniak is elítélik a Hamászt és úgy tekintenek rá, mint az Iszlám Államra. A megmozdulásukat sokkal inkább tömeggyilkosságnak nevezik, mintsem háborúnak.
A szakértő kiemelte, hogy újabb migránsáradat indulhat el Európa felé, ami feltehetően Magyarország déli határait is érinteni fogja.
A terrortól való félelem az nagyon nagy, mert sajnos vannak olyan elmebajosok, akik ezt jónak tartják, akik éltetik a Hamászt és jónak tartják, hogy civil embereket gyilkolnak le
- mondta a biztonságpolitikai szakértő.

Dráma a Házasság első látásra adásaiban, kitálalt Peti

Nótár Mary megtette, amit eddig soha

Három év után újra együtt: Megmentőivel találkozott a kútba esett kisfiú

Tóth Gabi megtörte a csendet, nem rejtette véka alá a véleményét

Megindító találkozás: Véget ért egy 5 éve tartó keresés

Drámai pillanat a Megasztár stúdiójában, felállt a közönség

I. világháborús katonák üzenetét találták meg egy sodródó palackpostában

Heidi Klum ismét kimaxolta a Halloweent, őrületes jelmezbe bújt

Az ágyból posztolt Curtis és felesége, társaságuk akadt - Fotó

Meghalt Robert De Niro unokája – újabb fejlemények vannak az ügyében

Megrongálták Brasch Bence autóját, kiakadt az énekes - Videó

Csináld, ahogy akarod, sz*rok rá! - Marics Peti beszólt versenyzőjének